اجرائی کشوری

شهردار: تيم فوتبال شهرداري تبريز، قطب دوم فوتبال شمالغرب کشور است

عليرضا نوين، شهردار تبريز از تبديل شدن تيم فوتبال شهرداري اين شهر به قطب دوم فوتبال شمال غرب کشور پس از تيم فوتبال تراکتورسازي خبر داد… وي با اشاره به موفقيت هاي فصل اخير اين تيم در رقابت هاي ليگ دسته اول، گفت: خوشبختانه روند نتيجه گيري تيم بزرگسالان شهرداري در 12 هفته سپري شده از مسابقات رضايت بخش بوده و تمامي اعضاي کادر فني، بازيکنان و مديران باشگاه با تلاش شبانه روزي و کسب پيروزي هاي متوالي توانسته اند اين تيم را به قطب دوم فوتبال تبريز و شمال غرب کشور تبديل کنند.
وي اضافه کرد: تيم فوتبال شهرداري تبريز مي تواند به عنوان دومين سهميه از فوتبال تبريز در رقابت هاي ليگ برتر حضور يابد و جايگاه واقعي فوتبال در استان را به همگان نشان دهد.
نوين با ابراز خرسندي از نتايج موفق و درخشان تيم فوتبال شهرداري در مسابقات فوتبال دسته اول کشور جام آزادگان از تقويت و حمايت همه جانبه اين تيم براي تحقق هدف اصلي که همان صعود به ليگ برتر است خبر داد.
وي اعلام کرد: در طول چهار سال گذشته، مسوولين شوراي شهر به همراه شهرداري تبريز از اين تيم حمايت کرده و زمينه هاي لازم براي مدعي شدن اين تيم فراهم نموده اند.
شهردار تبريز با اشاره به نقش و تاثير موفقيت هاي ورزشي در ايجاد و ارتقاي سطح نشاط و اميد اجتماعي در بين مردم به ويژه جوانان، خاطر نشان کرد : مديريت شهرداري با حمايت شوراي اسلامي شهر در کنار اجراي طرح ها و برنامه هاي عمراني ، به مسايل فرهنگي ، ورزشي و اجتماعي نيز توجه جدي دارد و تلاش مي کند زمينه را براي تامين نيازهاي اجتماعي مردم فراهم نمايد.
نوين در پايان از زحمات و تلاش هاي مديريت باشگاه، اعضاي کميته فني ، بازيکنان و کادر فني تيم در راه کسب اين موفقيت قدرداني کرد.
تيم فوتبال شهرداري تبريز هم اکنون با 30 امتياز از 12 بازي و بدون باخت در صدر جدول رده بندي گروه الف قرار دارد و قهرماني اش با توجه به يک هفته مانده به پايان رقابت هاي نيم فصل، مسجل شده است.
اين تيم در هفته سيزدهم و پاياني نيم فصل، روز جمعه اين هفته در گلستان به مصاف اتکا مي رود.