اجرائی کشوری

شهرداری تبریز 3- شهرداری ماهشهر 3

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، از هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور تیم شهرداری تبریز میزبان تیم شهرداری ماهشهر بود.

در این دیدار که از ساعت 16:45 در زمین اختصاصی شهرداری تبریز برگزار گردید که تیم شهرداری تبریزدر مصاف با حریف خود تیم شهرداری ماهشهر با نتیجه 3 بر 3 به پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار که با حضور پرشور هواداران و مسئولان شهری برگزار شد، شهرداری تبریز در فرصت‌های مختلف دروازه تیم مهمان را تهدید کرد اما بی‌دقتی و بدشانسی مانع گلزنی شاگردان حیدر جعفری شد. از سوی دیگر وحید مهدی خانی و مدافعان شهرداری تبریز هم عملکرد خوبی داشتند تا نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم شهرداری تبریز شروع خوبی داشت و توانست در دقایق 54 و 63 دروازه مهمان خود را باز کند اما در ادامه خیرالله ویسی (پنالتی)، رضا نجاری و جهانگیر عسگری برای تیم مهمان گلزنی کردند تا این بازی با برتری تیم مهمان دنبال شود.

در دقیقه 86 بازی داور برای شهرداری تبریز اعلام پنالتی کرد که اعضای تیم شهرداری ماهشهر وارد زمین شده و بازی را برای دقایقی متوقف کردند تا این بازی با تشنج دنبال شود. با این حال محمدرضا زینال خیری توانست گل سوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا این دیدار با تساوی 3 بر 3 به پایان برسد.

گروه داوری: داور : محمد رضا اکبریان – کمک‌ها: مهدی الوندی- امیر قاسمی- امید جمشیدی