اجرائی کشوری

شهرداری تبریز 1 – سایپای البرز 1

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: عجله بازيكنان براي زدن گل بيشتر موجب تساوي در مقابل سايپا و از دست دادن دو امتياز بازي شد. ميودراگ يسيچ كه تيمش با نتيجه يك بر يك مقابل ميهمان خود سايپاي البرز مساوي كردافزود: در اين بازي تيم ما مي توانست هم برنده بازي شود و هم بازنده آن، اما آنچه كه آشكار است عجله بازيكنان شهرداري براي به ثمر رساندن گل هاي بيشتر پس از زدن گل اول بود كه موجب تغيير نتيجه و از دست دادن دو امتياز شد.
وي اضافه كرد: دو تيم بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتند اما شهرداري مي توانست با حفظ توپ در دقايق پاياني، هر سه امتياز بازي را بگيرد.
يسيچ با بيان اينكه از نتيجه به دست امده راضي نيست، افزود: در هر بازي براي برد و كسب هر سه امتياز بازي به ميدان مي رويم و مساوي اصلا راضي ام نمي كند اما بهتر از باخت است.
وي بيان داشت: سايپا تيم باتجربه و قدري است و در نيمه اول با ارائه بازي بسته، جلوي اجراي تاكتيك هاي تيمي ما را گرفت اما در نيمه دوم و با فشاري كه بر روي اين تيم آورديم به گل اول بازي دست يافتيم اما نتوانسيتم از اين گل محافظت كنيم و به تساوي رضايت داديم.
تيم فوتبال شهرداري تبريز در هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر مقابل ميهمان خود سايپاي البرز به تساوي يك بر يك دست يافت و جمع امتيازات خود را به عدد دو افزايش داد.