اجرائی کشوری

شهرداری تبریز پرهیجانترین تیم لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: تیم من یکی از پرهیجان ترین تیم فوتبال لیگ برتر است… اکبر میثاقیان که تیمش مقابل صبای قم با نتیجه 4 بر 4 از شکست گریخت و از شدت خوشحالی نتوانست هیجان خود را کنترل کند، شامگاه دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی بعد از این بازی که در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد اظهار داشت: امروز تیم من هیجان زیادی را تجربه کرده است.

وی ادامه داد: هر وقت که در بازی عقب افتادیم دوباره جبران کردیم و این برای ما یک ویژگی است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز بازی هر دو تیم را ستودنی دانست و اظهار داشت: دو تیم بازی زیبا و تماشاپسندی را ارائه دادند و همه از دیدن این بازی لذت بردند و من امروز بازی تیم شهرداری تبریز را تحسین و از آنها قدردانی میکنم. این فوتبالی که شاهدش بودیم به همه ما شور و هیجان دست داد.

میثاقیان در ادامه، خط حمله تیم اش را جزو بهترینهای لیگ اعلام کرد و گفت: بهترین خط حمله لیگ متعلق به تیم من است و ما هر زمانی که از حریف عقب می افتیم این قدرت را داریم که نتیجه را تغییر دهیم و البته در خط دفاعی اشتباهاتی داریم که باید ترمیم کنیم.

وی به تفاوت تیم های لیگ دسته یک و برتر اشاره کرد و گفت: لیگ دسته اول با لیگ برتر دو مقوله متفاوتی است و از لحاظ فنی، نظارت، امکانات و سازماندهی با هم فرق دارند.

میثاقیان خطاب به خبرنگاران گفت: شاید شما به من ایراد بگیرید ولی باز هم میگویم هنوز تیم من هماهنگ نشده است.