اجرائی کشوری

شهرداري – پاس، بهترين فرصت براي فاصله گرفتن از ته جدول

تيم فوتبال شهرداري تبريز بر اساس برنامه اعلامي از سوي سازمان ليگ، در هفته پانزدهم در تبريز ميزبان پاس همدان است و اين بهترين فرصت براي اين تيم به منظور فاصله گرفتن از ته جدول است… تيم فوتبال شهرداري تبريز كه با آمدن ‘حميد درخشان’ دچار تحولي نسبي شده و توانسته دو تساوي با ارزش در دو هفته اخير به دست بياورد كه نتيجه خوبي براي اين تيم بحران زده است.
درخشان از همان روز اول كه سكان هدايت اين تيم را بر عهده گرفت بر بازسازي روحي و رواني تيم تاكيد داشت و ظاهرا تاحدودي توانسته اين كار را انجام دهد.
ترس از شكست در همه تيم به وضوح محسوس بود و شهرداري تا پايان هفته سيزدهم، قبل از اينكه براي برد به ميدان برود به منظور شكست نخوردن و كسب نتيجه پاي در ميدان مي گذاشت.
اما اين تيم با قرار گرفتن درخشان در راس ان، دو تساوي با ارزش مقابل ذوب آهن در تبريز و شاهين در بوشهر كسب كرد و نشان داد كه نشانه هايي از موفقيت اين تيم در هفته هاي آتي ليگ وجود دارد.
شهرداري در هفته پانزدهم ليگ برتر ميزبان پاس همداني است كه در پنج هفته گذشته نتيجه نگرفته و چهار شكست و يك تساوي حاصل كار اين تيم در اين پنج هفته بود.
اگر شهرداري در اين هفته بتواند مقابل پاس به برتري برسد مي تواند حداقل از منطقه خطر جدول ليگ خارج شود و اميدوارتر منتظر هفته هاي آتي ليگ باشد.
شهرداري هم اكنون با 12 امتياز از 14 بازي در رده هفدهم و پاس با 16 امتياز در رده دوازدهم جدول قرار دارند و ساعت 15 روز جمعه اين هفته در يادگار امام ره به مصاف هم مي روند.
تيم فوتبال تراكتورسازي ديگر نماينده فوتبال تبريز در اين هفته در قم به مصاف صبا مي رود.
در اين ديدار كه روز پنجشنبه در قم برگزار خواهد شد هر دو تيم به سه امتياز بازي چشم دارند و به فكر صعود در جدول رده بندي هستند.
تراكتورسازي با 20 امتياز از 14 بازي در رده هفتم و صبا با 17 امتياز و يك بازي كمتر نسبت به تراكتورسازي در رده يازدهم قرار دارند.