اجرائی کشوری

شهرداري تبريز به حمايت و حضور هواداران بيش از پيش نياز دارد

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: به حمايت و حضور هواداران و طرفداران اين تيم در بازي با شاهين بوشهر بيش از پيش نياز داريم… حميد درخشان: انتظار دارم كه هواداران همانند بازي با ملوان در ورزشگاه حضور يابند و تيمشان را در اين موقعيت حساس ، تنها نگذارند.وي با اشاره به اهميت اين بازي و سه امتياز آن براي هر دو تيم، گفت: نزديكي دو تيم در جدول رده بندي و رقابت ها آنها براي فاصله گرفتن از ته جدول، حساسيت بازي را زياد كرده اما براي گرفتن سه امتياز اين بازي برنامه ريزي كرده ايم.
درخشان در خصوص اظهارات ‘اكبر ميثاقيان’ سرمربي اسبق شهرداري و فعلي شاهين كه گفته بود شهرداري را مثل كف دستم مي شناسم، افزود: از زماني كه ميثاقيان از شهرداري تبريز رفته تغييرات زيادي در اين تيم رخ داده و اطلاعات اين مربي به اول فصل برمي گردد.
وي در خصوص تيم شاهين نيز اظهار داشت: شاهين همانند ديگر تيم ها داراي نقاط قوت و ضعف بوده و ما با بهره گيري از نقاط ضعف اين تيم و مهار نقاط قوت آن سه امتياز بازي را خواهيم گرفت.
وي بيان داشت: البته اين بازي براي هر دو تيم سخت خواهد بود چرا كه تيم برنده اين بازي، با خيالي راحت به بازي هاي آينده و ماندن در ليگ برتر فكر خواهد كرد.
درخشان همچنين در خصوص قرار گرفتن ميثم بائو و ابراهيم ابرقويي در بازي فردا، افزود: اگر شرايط بازي و همچنين سبك و تاكتيك دو تيم در بازي فردا اجازه دهد از اين دو بازيكن استفاده خواهم كرد.
ديدار تيم هاي شهرداري تبريز و شاهين بوشهر از هفته سي و يكم ليگ برتر ساعت 18 فردا – جمعه و با قضاوت سعيد مظفري زاده در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز انجام مي شود.
شهرداري تبريز با 32 امتياز در رده چهاردهم و شاهين بوشهر با 33 امتياز در رده دوازدهم جدول رده بندي جاي گرفته اند.