اجرائی کشوری

شهرداري تبريز اولين برد ليگ برتري خود را مقابل صنعت نفت دشت کرد

تيم فوتبال شهرداري تبريز اولين برد ليگ برتري خود را مقابل تيم صنعت نفت آبادان به دست آورد… در اين ديدار که از هفته پنجم رقابت هاي ليگ دسته برتر باشگاه هاي کشور و با حضور بيش از 12 هزار نفر از تماشاگران تبريزي در ورزشگاه يادگار امام ره اين شهر برگزار شد، تيم ميزبان با نتيجه سه بر دو بر ميهمان خود غلبه کرد و اولين برد ليگ برتري اش را پس از گذشت پنج هفته از رقابت هاي فصل دهم، به دست آورد.
در اين ديدار ابتدا ميثم بائو در دقيقه 34 براي شهرداري گلزني کرد اما اواخر نيمه اول و در دقيقه اول وقت هاي تلف شده اين نيمه، اين روح الله عرب بود که با گل خود بازي را به تساوي کشاند.
با شروع نيمه دوم، تيم شهرداري تبريز در دقيقه 79 بازي و از روي نقطه پنالتي توسط سعيد دقيقي به گل دوم خود دست يافت اما درست يک دقيقه بعد، نتيجه بازي توسط اميد شريفي نسب دو بر دو مساوي شد تا اينکه علي کريمي که به جاي کارلوس ادواردو وارد بازي شده بود در دقيقه 88 بازي گل سوم و پيروزي بخش تيم شهرداري را وارد دروازه آباداني ها کرد.
بابک وسيله بر به کمک بهرام کياني و سخاوت سليماني قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت و براي کنترل اين بازي به ميلاد رخشان، از صنعت نفت و رسول پيرزاده از شهرداري کارت زرد نشان داد.
وي در دقيقه 76 بازي با دادن کارت زرد دوم به سيد رسول ميرطرقي و متعاقب آن کارت قرمز، وي را از زمين بازي اخراج کرد تا آباداني ها نزديک به يک ربع 10 نفره بازي کنند.
تيم فوتبال شهرداري با کسب اين پيروزي، چهار امتيازي شد و در رده شانزدهم جدول رده بندي جاي گرفت.
اين تيم در هفته ششم اين رقابت ها، روز دوشنبه هفته بعد در قم به مصاف صباي اين شهر مي رود.