روابط عمومی ریاست

ششگلانی: هیأت فوتبال کاملا حامی فروش الکترونیکی بلیط است

 

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، سردار حاج جواد ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی که میهمان برنامه موج فوتبال شبکه استانی سهند بود در مورد سیاست این هیأت در رابطه با فروش اینترنتی بلیط بازی ها در تبریز اظهار داشت:

همه مستحضر هستند که اولین شهری که فروش بلیط الکترونیکی را راه اندازی کرد شهر تبریز بود و این اتفاق به مدت دو سال نیز ادامه داشت تا اینکه مدیرعامل وقت باشگاه تراکتورسازی نظرش این بود که باشگاه بایستی بلیط فروشی را در اختیار بگیرد. لازمه این اتفاق این بود که باشگاه تراکتورسازی بایستی با شرکتی که با هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی قرارداد امضا کرده بود و هزینه بالایی نیز در این خصوص کرده بود تسویه حساب انجام دهد که تا این لحظه این اتفاق نیافتاده است؛ هم فدراسیون فوتبال و هم سازمان لیگ در جریان این موضوع هستند که هیأت فوتبال در شهر تبریز برای اولین بار این کار را راه اندازی نمود و زیر ساخت هایی نیز در آنجا قرار داده شده که متاسفانه هم اینک نیز بعضا شاهد استفاده از آنها هستیم که شرعا و قانونا کار درستی نمی باشد چرا که این امکانات مربوط به شرکتی است که با هیأت فوتبال استان قرارداد داشته و منتظر تسویه حسابش از سوی باشگاه تراکتورسازی است.

وی ادامه داد:

بحثی که در اینجا وجود دارد این است که باشگاه تراکتورسازی بهتر است ابتدا با شرکت یاد شده تسویه حساب کرده و به توافق دست یابد و سپس اقدام به این کار و استفاده از امکانات موجود بکند.

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی تصریح کرد:

هیأت فوتبال استان به عنوان پرچم دار فروش الکترونیکی بلیط که نمی تواند مخالف این موضوع باشد چرا که اگر بودیم اصلا به دنبال راه اندازی آن از سال ۸۹ نمی رفتیم. مساله مهم این است که حق الناس بایستی در این موضوع نادیده گرفته نشود چرا که مردم آذربایحان نیز همیشه نشان داده اند که این مسائل برایشان اهمیت بسیاری دارد. پس بهتر است که حق و حقوق شرکتی که در این مورد هزینه کرده است از سوی باشگاه تراکتورسازی پرداخت شده و سپس این کار از سوی باشگاه انجام گیرد. این شرکت به دنبال سود بلیط فروشی نیست بلکه هزینه هایی را که انجام داده را می خواهد و ما در صورتی که باشگاه و شرکت مشکل خود را حل کنند هیأت فوتبال کاملا از این موضوع حمایت خواهد کرد همان گونه که در این پنج سال اخیر نیز این گونه بوده است.