اخبار ویژه تصویری اسلایدی جوانان روابط عمومی ریاست

ششگلانی: به دنبال تسریع آموزش فوتبال به کودکان بی بضاعت هستیم

رئیس هیات فوتبال استان اعلام کرد: "به دنبال تسریع آموزش فوتبال به کودکان بی بضاعت هستیم."

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، تفاهم نامه فی مابین هیات فوتبال استان و کمیته امداد امام خمینی (ره) روز دوشنبه سوم تیر ماه در دفتر رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی بین جواد ششگلانی، رئیس هیات و دکتر محمد کلامی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان منعقد شد.

جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در این مورد اظهار داشت:

“پیشنهاد این طرح را هیات فوتبال ارائه داد تا امکانات مورد نیاز در اختبار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرد. به دنبال تسریع آموزش فوتبال به کودکان بی بضاعت هستیم. در سال های اخیر اقداماتی در این مورد انجام شده اما خروجی و بازده لازم را نداشته است. به امید خدا با تفاهم نامه ای که امروز منعقد شد موفقیت و خروجی مثبتی را برای طرح یاد شده متصور هستیم.”

وی ادامه داد:

“حضور آقای دکتر کلامی و علاقه مندی ایشان نسبت به مقوله ورزش وظیفه ما را بیشتر می کند. به این ترتیب قصد داریم نسبت به آموزش فوتبال به کودکان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) اهتمام بیشتری بورزیم. اعتقاد ما بر این است که می توانیم در این زمینه خدمات بسیاری به خانواده های بی بضاعت ارائه کنیم. استعدادیابی اولین قدمی است که ما قصد داریم آن را عملیاتی کنیم تا در آینده شاهد حضور این کودکان در تیم های باشگاهی حرفه ای و حتی تیم ملی باشیم.”

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در انتها خاطرنشان کرد:

“علاقه ما رشد کودکان کم بضاعت و آموزش صحیح و حرفه ای فوتبال به آنهاست چرا که توانمندی در این قشر زیاد است. تنها نیاز است که استعدادهای موجود را کشف کنیم. امیدواریم که بتوانیم تا سن ۱۸ سالگی در خدمت این عزیزان باشیم.”