روابط عمومی ریاست فوتسال

ششگلانی: باید مس سونگون را تا قهرمان شدن همراهی کنیم

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، سردار جواد ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در جلسه ای که با مسئولان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان داشت گفت:

“مس سونگون به این جای رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عملکرد بسیار خوبی داشته و باید تا قهرمان شدن، این تیم را همراهی کرده و یک لحظه از این تیم غافل نشویم. بی شک در شرایط فعلی مس سونگون نیازمند حمایت های بیشتری است تا با آرامش به روند خوب نتیجه گیری خود در طول فصل ادامه داده و فصل را با کسب عنوان قهرمانی به پایان برساند. این تیم سال گذشته نیز در شرایطی قهرمانی را از دست داد که کاملا تا روزهای پایانی آماده کسب این عنوان بود و باید از تجربه های گذشته به سود آینده استفاده کرده و آگاهانه در مسیری قدم برداریم که نهایت آن کسب موفقیتی چون فتح لیگ برتر فوتسال به دست تیم مس سونگون ورزقان باشد که برای بدست آوردن این مهم از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.”

وی با اشاره به اهمیت بازی های خانگی تیم مس سونگون ورزقان ادامه داد:

“تا پایان بازی های این فصل لیگ برتر فوتسال کشور چهار بازی خانگی دیگر برای تیم مس سونگون ورزقان باقی مانده است. بی شک بازی های خانگی برای مس سونگون که مدعی اول کسب عنوان قهرمانی است از اهمیت بالاتری نسبت به بازی های خارج از خانه برخوردار است و همگی باید دست به دست هم دهیم تا نماینده استان در این چهار بازی با پیروزی زمین بازی را ترک کرده و حداکثر امتیازات را در آنها کسب نماید.”

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در مورد اهمیت بالای حضور هواداران در بازی های خانگی تیم مس سونگون ورزقان تاکید کرد:

“از تمامی تماشاگرانی که در طول این فصل برای حمایت تیم مس سونگون ورزقان در سالن حضور پیدا کرده اند تشکر کرده و از آنها می خواهیم برای نیل به هدف والای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال، نماینده شهر خود را تا روز آخر تنها نگذارند. مس سونگون به این هواداران و حمایت هایشان نیاز دارد و باید این حمایت ها را در هفته های پایانی لیگ بیشتر کنیم. هیچ تردیدی وجود ندارد که اگر هواداران در سالن حضوری پرشور داشته باشند، مس سونگون خواهد توانست از پس حریفان خود بربیاید چرا که قدرت فنی این تیم بر هیچ کسی پوشیده نیست و این را می توان از نتایجی که تا به امروز کسب شده به خوبی درک کرد.”

ششگلانی در پایان خاطرنشان کرد:

“هواداران فوتبال در خطه آذربایجان همواره جزو بهترین های کشور بوده اند و تجربه نشان داده است که این هواداران با عشق و علاقه ای که به تیم های خود دارند هیچ گاه در مقاطع حساس آنها را تنها نگذاشته اند. این هم در مورد تیم های فوتبال و هم در مورد تیم های فوتسال استان صدق می کند و نمونه های زیادی را می توان برای آن بازگو کرد.”