اجرائی کشوری

شرايط بهتري نسبت به بازي هاي قبلي داشتيم / چهره واقعي خود را نشان دادیم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با ابراز رضايت از بازيكنان تيمش، افزود… سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با ابراز رضايت از بازيكنان تيمش، افزود: شرايط بهتري نسبت به هفته هاي قبل داشتيم و اين روند رو به جلو در تيم ادامه خواهد داشت
فراز كمالوند در جمع خبرنگاران افزود: همانطور كه قول داده بودم تيم از هفته پنجم به بعد چهره واقعي خود را نشان داد و در بازي با استيل آذين در هفته هفتم و ذوب اهن در هفته هشتم هجومي تر و بهتر ظاهر خواهد شد.
وي با بيان اينكه تيم هنوز با ايده آل هايش 30 ، 40 درصد فاصله دارد ، اظهار داشت: بازيكناني همچون خطيبي و پيمنتا كم كم در حال رسيدن به مرز امادگي مطلوبي قرار دارند و تراكتورسازي با در اختيار داشتن تمامي مهره هايش، يكي از تيم هاي مدعي ليگ و نامزد كسب سهيمه آسيايي است.
كمالوند با اشاره به اينكه پس از بازي با استيل آذين در هفته هفتم، به مدت دو هفته زمان دارد تا تيم را هماهنگ تر كند، افزود: پس از اين دو هفته در مقابل ذوب آهن در تبريز يك بازي كاملا منحصر به فرد از تراكتورسازي مشاهده خواهيد كرد.
وي كار تورج حق وردي در اين ديدار را خوب توصيف كرد و گفت: حق وردي يكي از بهترين داوران ايران است و در سالم اعلام كردن گل اول تراكتورسازي ، دقت زيادي به خرج داد.
كمالوند نيز با انتقاد از فشردگي برنامه بازي هاي ليگ، بيان داشت: در اين فصل از رقابت ها، هر چهار روز يك بازي انجام داديم و نمي توانيم در تمامي بازي ها از بازيكنان اصلي بهره بگيريم و روي همين اساس، در هر بازي شاهد سه چهار تغيير اساسي در تراكتورسازي هستيم و اگر اين كار را نكنيم در بازي هاي بعدي به مشكل خواهيم خورد.
وي تيم ملوان را يكي از تيم هاي خوب ليگ برتر عنوان كرد و گفت: اين تيم پس از سپاهان از ميانگين قد بالايي برخوردار است و در اين بازي براي سلب اين امتياز از اين تيم، بيشتر بازي زميني را در دستور كار داشتيم.
وي خاطر نشان كرد: ملوان در بازي هاي خارج از خانه مقابل سپاهان در اصفهان و پيكان در قزوين به تساوي دست يافته بود و از نظر من بازي با اين تيم در خارج از انزلي، سخت تر از خود انزلي است.
تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز در هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر، با نتيجه دو بر صفر ميهمان خود ملوان را شكست داد و با هشت امتياز در رده نهم جدول رده بندي جاي گرفت.