اجرائی کشوری

سهرابي:ديدارشهرداري وتراكتورسازي يكي اززيباترين شهرآوردها خواهد شد

مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز گفت:شهرآورد تيم هاي تراكتورسازي و شهرداري تبريز يكي از جذاب ترين و زيباترين شهرآوردهاي كشور خواهد شد. ميرمعصوم سهرابي افزود: تيم هاي فوتبال شهرداري تبريز و تراكتورسازي از انگيزه خوبي در فصل جاري ليگ برتر برخوردارند و شهرداري آماده ارائه يك بازي خوب و جوانمردانه است.
وي اضافه كرد:ديدار اين دو تيم همواره از جذابيت هاي خاص خود برخوردار بوده و بازي پنجشنبه اين هفته نيز يكي از زيباترين بازي ها و شهرآوردهاي كشور خواهد شد.
سهرابي اظهار داشت: فوتبال تبريز در سال هاي اخير پيشرفت خوبي كرده و از اين رو هواداران دو تيم منتظر يك بازي هجومي و زيبا از سوي دو تيم مي باشند.
وي همچنين در خصوص نتايج تيم فوتبال شهرداري تا پايان هفته چهارم و شكست خانگي مقابل سپاهان، افزود: شكست مقدمه پيروزي است و شهرداري بايد از شكست‌ها درس بگيرد.
سهرابي اظهار داشت:بازيكنان شهرداري بايد ياد بگيرند همانطور كه بازي خوبي ارائه مي دهند و با حركات تاكتيكي خود حريف را در ميدان سر درگم مي ‌كنند بايد تا دقيقه 90 نبض بازي را در دست بگيرند و در دقايق پاياني بازي نيز همانند دقايق آغازين عمل كنند.
وي حضور و حمايت تماشاگران از ديدارهاي خانگي شهرداري تبريز را نشان از عشق و علاقه مردم تبريز به شهر و تيم هاي فوتبال شهرشان دانست و اضافه كرد: هواداران هميشه و در همه حال حامي تيم هاي تبريزي بوده اند و انتظار داريم در ديدار شهرآورد نيز با حضور در ورزشگاه و احترام متقابل به يكديگر، از تيم مورد علاقه خود حمايت كنند.
ديدار دو تيم همشهري تراكتورسازي و شهرداري تبريز از هفته پنجم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي ايران، ساعت 22 روز پنجشنبه سوم شهريورماه سالجاري در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار مي شود.
تراكتورسازي هم اكنون با 9 و شهرداري با 5 امتياز از چهار بازي به ترتيب در رده هاي سوم و يازدهم جدول رده بندي جاي دارند.