اجرائی کشوری

سعيدلو در قطر

دکتر سعيدلو: با پيروزي مقابل كره جنوبي دل مردم ايران را شاد كنيد … معاون رئيس جمهوری و رئيس سازمان تربيت بدني در ديدار با اعضاي كادرفني و بازيكنان تيم ملي فوتبال كشورمان در دوحه قطر گفت: همدلي و اتحاد رمز پيروزي شما در چند بازي اخير بوده است و اميدوارم با حفظ اين همدلي مقابل كره جنوبي به پيروزي برسيد و دل مردم كشورمان را شاد كنيد.
دکترعلی سعيدلو كه به منظور تماشاي ديدار تيم هاي ملي ايران و كره جنوبي به دوحه قطر سفر كرده است ظهر روز شنبه به همراه مهرداد سراجي، حبيب كاشاني و علي كفاشيان به هتل محل اقامت كادرفني و بازيكنان تيم ملي فوتبال كشورمان رفتند و لحظاتي با بازيكنان و کادر تيم ملي در فضای باز هتل شرایتون به گفت وگو پرداختند.
در اين ديدار صميمانه رئيس سازمان تربيت بدني كشورمان با تك تك ملي پوشان به گفتگو پرداخت و از آنها خواست با ادامه روند صعودي خود و حفظ همدلي ، مقابل كره جنوبي به يك پيروزي ارزشمند دست پيدا كنند.
دکتر سعيدلو در گفت و گو با سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان از وضعيت تيم ملي جويا شد و افشين قطبي هم ضمن قدرداني از حضور معاون رييس جمهور در اردوي تيم ملي ابراز اميدواري كرد كه ايران در بازي امروز برنده خواهد شد.
سرمربي تيم ملي اظهار داشت: همدلي بين بازيكنان به اندازه اي است كه من با اطمينان مي توانم قول پيروزي ايران در بازي امروز را بدهم.
در پايان اين ديدار دكتر سعيدلو خطاب به بازيكنان گفت: بعد از پيروزي مقابل كره جنوبي به همراه آقاي كفاشيان در رختكن تيم ملي حاضر خواهم شد تا پاداش بازيكنان را اهدا كنيم.
در این دیدار شبکه های مختلف تلویزیونی مانند الکاس، الجزیره اسپورت و دوبی اسپورت با رییس سازمان تربیت بدنی گفت وگوهایی را انجام دادند. دکتر سعیدلو در یکی از این گفت وگوها ضمن قدردانی از کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری خوب و منظم رقابتهای جام ملتهای آسیا، از کنفدراسیون آسیا خواست تا با تلاش بیشتر، سعی در کاهش فاصله فوتبال آسیا و اروپا کند. وی همچنین فوتبال و برگزاری چنین مسابقاتی را علاوه بر نتایج و قهرمانی ها، راهی در جهت صلح و دوستی بین ملل مختلف جهان برشمرد.