اجرائی کشوری

سرمربی شهرداری تبریز: در این بازی باید چندین گل به ثمر می رساندیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: یك گل به نفع تیم ما در بازی با شاهین بوشهر كم بود و حداقل باید چند گل به ثمر می رساندیم… سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: یك گل به نفع تیم ما در بازی با شاهین بوشهر كم بود و حداقل باید چند گل به ثمر می رساندیم؛
میودراگ یسیچ كه تیمش در بازی خانگی مقابل شاهین به تساوی یك بر یك رسید در جمع خبرنگاران افزود: بازیكنانم در زدن ضربات آخر دقت كافی را ندارند و همه كار می كنند اما در زدن گل مشكل دارند.
وی اضافه كرد: در این بازی، همه چیز در دست بازیكنان تیم ما بود اما كار آخر كه همان زدن گل بود را به خوبی انجام نمی دادند.
یسیچ گفت: برای برطرف كردن این مشكل تمرین را در دستور تیم قرار داده ام و سعی می كنم با دور كردن استرس از بازیكنان ، خصیصه عجله برای زدن گل را از بازیكنان دور كنم.
وی در خصوص داوری مسابقه اظهار داشت: متاسفانه داوران در بازی های تیم شهرداری برای تیم حریف به راحتی خطا اعلام می كنند و ضربه پنالتی می گیرند و در این بازی نیز داور چند بار به ضرر تیم ما سوت زد و شانس تیم ما را برای كسب سه امتیاز سلب كرد.
یسیچ گفت: در این بازی همه كار كردیم تا به گل برسیم حتی با انجام سه تعویض قصد فشار بر تیم حریف را داشتیم كه متاسفانه جواب نداد و بازیكنان تعویضی كیفیت لازم را از خود نشان ندادند.
وی ابراز امیدواری كرد تا تیم شهرداری با غلبه بر استرس های ناشی از گل نزدن و تمرین و ممارست به نتیجه دلخواه در بازی ها دست یابد.
شهرداری كه در دیدار با شاهین به تساوی یك بر یك رسید با هشت امتیاز از هشت بازی در رده چهاردهم باقی ماند و شاهین با 10 امتیاز به رده ششم جدول صعود كرد.