اجرائی کشوری

سرمربی تیم ملی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی ایران – عمان

پس از پایان بازی ایران و عمان که با تساوی دو بر دو به پایان رسید ؛ افشین قطبی سرمربی ایران و کلود لروی سرمربی عمان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند و به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند… برخورد گرم و دوستانه این دو مربی ایرانی و فرانسوی با یکدیگر توجه خبرنگاران را به خود جلب کرد وتا اولین سوال در این باره مطرح شود که قطبی پاسخ داد: «از سال ۲۰۰۲ با کلود لروی آشنایی دارم و هشت سال است که دوست هستیم.» افشین قطبی که با زبان انگلیسی با خبرنگاران صحبت می کرد؛ در خصوص بازی مقابل عمان گفت: «هر دو تیم خوب و دونده بازی کردند. من در این مسابقه به هفت بازیکن اصلی بازی با بحرین استراحت دادم، چرا که می ترسیدم برخی از آنان کارت زرد بگیرند و برای مراحل بالاتر با مشکل روبرو شویم.»

قطبی در خصوص درخشش بهتر برخی از بازیکنان جدید و جایگزین در ترکیب تیم ملی ایران توضیح داد: «من در حال ساختن یک تیم کامل برای مسابقات جام ملت های آسیا هستم و جوان های مستعدی که شما از آن ها صحبت کردید؛ آینده سازان تیم ملی ایران هستند که شاهد درخشش آنان در جام ملت ها خواهید بود.»

سرمربی تیم ملی ایران درباره بازی ایران وبرزیل در ابوظبی گفت: «بله. تیم ما بعد از خاتمه این مسابقات راهی کشور امارات متحده عربی خواهد شد تا در ابوظبی با تیم ملی برزیل روبرو شود. این یک بازی رویایی برای فوتبالدوستان ایران و تمام منطقه خواهد بود. شما هم اگر به ابوظبی بیایید، حتما از تماشای این مسابقه لذت خواهید برد.»