اجرائی کشوری

سرمربي گسترش فولاد تبريز: نايب قهرماني در جام حذفي معنايي ندارد

سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز گفت: به تيم دوم در جام حذفي چيزي نمي دهند و نايب قهرماني در آن معنايي ندارد… فرهاد کاظمي پس از کسب پيروزي دو بر صفر تيمش مقابل ذوب آهن اصفهان و راهيابي آن به فينال رقابتهاي جام حذفي، در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کار ما تازه آغاز شده و با تلاش و حمايت مردم، کاري را که آغاز کرده ايم با قهرماني در جام حذفي به پايان خواهيم برد.
وي خاطرنشان کرد: بازيکنان تيم در اين بازي از جان مايه گذاشتند و مقابل تيم ذوب آهن که يک تيم کاملا حرفه اي است به برتري دست يافتند.
کاظمي، نقش حمايت مردم در کسب اين پيروزي را مهم توصيف کرد و گفت: جواب محبت هاي مردمي که در هوايي باراني براي حمايت از تيم شهرشان کيلومترها پياده روي مي کنند، همان پيروزي و راهيابي به فينال بود که الحمدلله از عهده اين کار برآمديم.
وي، ميزان پتانسيل فوتبال در تبريز را بسيار بالا خواند و افزود: اين شهر تنها شهريست که کار کردن يک مربي در آن بسيار آسان و بدون حاشيه است و مردم و فوتبال آن لياقت حضور سه نماينده در رقابتهاي ليگ برتر را دارند.
وي در مورد داور بازي و نظر ابراهيم زاده که معتقد بود داور نتيجه بازي را رقم زده گفت: داور در تمامي صحنه ها نزديک به صحنه بود و قضاوت خوبي داشت.
تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در مرحله نيمه نهايي جام حذفي با نتيجه دو بر صفر ذوب آهن اصفهان را شکست داد و يک پاي فينال شد و در اين مرحله با برنده بازي تيمهاي پرسپوليس تهران و صباي قم ديدار خواهد کرد.