اجرائی کشوری

سرمربي شهرداري تبريز: بدنبال پيروزي در شروع نيم فصل دوم هستيم

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: در شروع نيم فصل دوم ليگ برتر و ديدار اين تيم با مس كرمان بدنبال پيروزي هستيم. ‘حميد درخشان’افزود: مس يكي از تيم هاي خوب ليگ برتر است و از مهره هاي خوبي بهره مي برد، اما براي كسب هر سه امتياز بازي و بهبود جايگاهمان در جدول رده بندي به مصاف اين تيم خواهيم رفت.
وي اضافه كرد: كسب پيروزي مقابل اين تيم با حمايت هواداران و حضور آنها در ورزشگاه يادگار امام تبريز دور از دسترس نخواهد بود و انتظار دارم علاقمندان فوتبال در تبريز در ورزشگاه حاضر شوند و از تيم شهرداري حمايت كنند.
درخشان با اشاره به حساسيت ديدار شهرداري و مس براي هر دو تيم تبريزي، اضافه كرد: پيروزي در اين بازي، علاوه بر بهبود رده تيم در جدول، در صعود تراكتورسازي نيز موثر خواهد بود.
تيم فوتبال شهرداري تبريز در حالي ساعت 15 فردا در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز از مس كرمان پذيرايي مي كند كه ميثم بائو را به دليل مصدوميت و ابراهيم ابرقويي و سعيد دقيقي را به دليل محروميت در اختيار ندارد.
اين تيم هم اكنون با 20 امتياز از 20 بازي در رده هفدهم و مس با 34 امتياز از اين تعداد بازي در رده سوم جدول رده بندي جاي دارند.