اجرائی کشوری

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي 31 خرداد معرفي مي شود

مديرعامل باشگاه تراكتوسازي تبريز از معرفي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه در روز سي و يكم خرداد ماه سالجاري خبر داد… در جلسه گردهمايي و هم انديشي هواداران باشگاه تراكتورسازي تبريز كه روز جمعه در محل سالن سرپوشيده اين باشگاه برگزار شد، محمد حسين جعفري بدون اينكه نامي از مربي فصل بعد تراكتورسازي ببرد ، روز 31 خرداد را به عنوان روز معارفه سرمربي جديد تيم اعلام كرد.
وي اظهار داشت: مربي كه قرار است هدايت تيم در فصل بعدي را در اختيار گيرد صاحب سبك در فوتبال بوده و فوتبال تبريز را ارتقا خواهد بخشيد و همه حاضرين در جلسه با وي آشنايي كامل دارند.
پس از اين سخنان جعفري، هواداران حاضر در سالن، به تشويق امير قلعه نويي پرداختند و تبسم مديرعامل باشگاه، نشان دهنده اين بود قلعه نويي سرمربي فصل بعد تراكتورسازي خواهد بود.
جعفري بيان داشت: يكي از شرايط من با سرمربي جديد، توجه به تيم هاي پايه و پرورش نسل جديدي از فوتباليست ها در تبريز بود كه در اين زمينه به توافق رسيديم.
وي گفت: همه چيز در باره سرمربي آينده تراكتورسازي تمام شده و قرارداد نيز بسته شده اما بنا به درخواست خود مربي و توافق دو طرف، نام وي تا روز معارفه اعلام نخواهد شد.
جعفري در خصوص لغو قرارداد داخلي كه با كمالوند بسته شده بود، اظهار داشت: كمالوند سه سال براي تراكتورسازي زحمت كشيد و بر گردن اين تيم حق دارد اما به دليل مخالفت سازمان ليگ با حضور اين مربي در تبريز، مجبور به لغو قرارداد با وي شديم.
جلسه گردهمايي و هم انديشي هواداران باشگاه تراكتورسازي تبريز با حضور نزديك به دو هزار هوادار اين باشگاه برگزار شد و هواداران در اين جلسه نسبت به ارائه نكته نظرات و مشكلات خود پرداختند و خواستار پاسخگويي مديرعامل باشگاه در زمينه هاي مختلف از جمله تكليف سرمربي آينده تيم، محروميت ها و بحث خصوصي سازي شدند.