اجرائی کشوری

سرمربي تراكتورسازي:با كسب 55 امتياز سهميه آسيا را مي گيريم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: با كسب 55 امتياز سهميه آسيايي را براي تبريز به دست خواهيم آورد… ‘فراز كمالوند’ پس از آنكه تيمش سه بر صفر تيم بحران زده استيل آذين تهران را شكست داد، در جمع خبرنگاران افزود: انتظار كسب 41 امتياز تا پايان هفته بيست و چهارم ليگ را نداشتم و اين امتياز ما را به هدف آسيايي شدنمان نزديك تر كرده است.
وي اضافه كرد: بازي هاي حساسي پيش رو داريم و با كسب حداقل 14 امتياز از 12 بازي مانده تا پايان فصل، يكي از سهميه هاي آسيا را با تراكتورسازي براي تبريز به دست مي آوريم.
وي با اشاره به بازي خوب بازيكنان تيمش در اين بازي، افزود: پس از باخت مقابل ملوان در هفته گذشته، از لحاظ روحي و رواني بر روي بازيكنان كار كرديم و با اينكه كار سختي بود اما توانستيم انها را در شرايط بازي امروز قرار دهيم.
كمالوند گفت: بچه ها رفته رفته به شرايط ايده آلي كه از آنها انتظار مي رود نزديك تر مي شوند و اين نويد روزهاي بهتري را براي تراكتورسازي مي دهد.
وي همچنين از سيري پذيري زود بازيكنانش انتقاد كرد و گفت: در رختكن به بچه ها گفتم كه زماني كه شرايط گلزني بيشتري به حريف داريد اين كار را انجام دهيد چرا كه ممكن است كار تيم ها در پايان فصل به تفاضل گل نيز كشيده شود.
كمالوند همچنين با اشاره به تساوي تيم مس مقابل نفت تهران، افزود: با خيالي راحت و بدون استرس، به روند رو به رشدمان در ليگ برتر و فاصله گرفتن از تيم هاي رقيب ادامه خواهيم داد.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و استيل آذين تهران از هفته بيست و چهارم كه در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز انجام شد با نتيجه سه بر صفر به سود تيم ميزبان خاتمه يافت.
ديدار رفت اين دو تيم در تهران نيز با نتيجه يك بر صفر به سود تراكتورسازي بود.
تراكتورسازي با كسب سه امتياز اين بازي، 41 امتيازي شد و جايگاه خود در رده چهارم جدول رده بندي را مستحكم تر كرد.