اجرائی کشوری

سرمربي استيل آذين خودش را به عنوان مشكل اصلي تيم معرفي كرد

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: تيم مشكلي ندارد و اگر هم داشته باشد آن خود من هستم… ‘محمد خاكپور’ پس از باخت سه بر صفر تيمش مقابل تراكتورسازي تبريز، با حاضر شدن در مصاحبه مطبوعاتي پس از بازي در جمع خبرنگاران، افزود: بازيكنان تيم تمام تلاش خود را مي كنند اما نمي دانم چرا نتيجه نمي گيريم.
وي اضافه كرد: يا در چيدمان تيم اشتباه مي كنيم و يا در هدايت آن، كه به نظر من هر دو در نتيجه نگرفتن تيم موثر مي باشند.
وي با اشاره به اينكه استيل آذين در بازي مقابل تراكتورسازي بد بازي نكرد، گفت: تيم بهترين بازي خود در طول شش هفته گذشته را به نمايش گذاشت و نسبت به بازي هاي گذشته با انرژي تر بود و فوتبال قابل قبولي ارائه كرد.
خاكپور افزود: برخلاف جريان بازي، تيم حريف به گل اول خود رسيد و تيم ما را وارد استرس كرد و تلاش بازيكنان به خاطر تحت فشار بودنشان نتيجه نداد.
وي بدنشانسي را ديگر دليل باخت امروز تيمش مقابل تراكتورسازي عنوان كرد و گفت: ما در اين بازي يك پنالتي از دست داديم و دو ضربه نيز به تير دروازه زديم و دليل اين ناكامي ها، تمركز نداشتن تيم بود.
وي از تراكتورسازي به عنوان تيمي خوب ياد كرد و افزود: اين تيم خوب بازي مي كند، شروع تاكتيكي خوبي دارد و بازيكنان تيم به خوبي همديگر را پيدا مي كنند و به خودباوري رسيده اند.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و استيل آذين تهران از هفته بيست و چهارم ليگ برتر كه در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز انجام شد با نتيجه سه بر صفر به سود ميزبان خاتمه يافت.
ديدار رفت اين دو تيم در تهران نيز با نتيجه يك بر صفر به سود تراكتورسازي بود.
تراكتورسازي با كسب سه امتياز اين بازي، 41 امتيازي شد و جايگاه خود در رده چهارم جدول رده بندي را مستحكم تر كرد.