سایپا 0-2 تراکتورسازی؛ شاگردان یحیی روی دور برد
اجرائی کشوری

سایپا 0-2 تراکتورسازی؛ شاگردان یحیی روی دور برد

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذریایجان شرقی، تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 20:15 روز سه شنبه در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2-0 به سود تراکتورسازی به پایان رسید.


هفته پنجم لیگ برتر

ساعت 20:15 روز سه شنبه 31 مرداد

ورزشگاه: دستگردی تهران، تماشاگر حدود 500 نفر

گروه داوری: داور وسط: اشکان خورشیدی، کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، رضا قیم و مهدی مرجان‌زاده – ناظر: محمدرضا فلاح

ترکیب دو تیم:

سایپا: محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، رضا علیاری، دانیال ماهینی، امید خالدی، رضا اسدی، حامد شیری، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، آرش رضاوند و محمد عباس‌زاده آغاز می‌کند.
سرمربی: علی دایی

 


تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی‌زاده، علی طاهران، محمد ایران‌پوریان، محمد نادری، مهدی کیانی، فاخر تهامی، شهرام گودرزی، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و مهدی شریفی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 شرح بازی:

نیمه اول: در نیمه اول دو تیم بازی تقریبا پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر شاهد درگیری بازیکنان دو تیم در میانه میدان بودیم که حضور مهدی کیانی در این پست باعث برتری تراکتوری ها شده بود. حامد شیری در این نیمه یک ضربه آزاد خطرناک زد که با تیرک دروازه گروسیان برخورد کرد و این موقعیت، خطرناک ترین موقعیت بازی در نیمه اول بود. همچنین تراکتوری ها در روی یک صحنه نیز می توانستند روی اشتباه اخباری، دروازه بان سایپا به گل برسند که این اتفاق رخ نداد.

نیمه دوم: نیمه دوم در حالی که در جریان بود و آرام آرام بازی در حال جان گرفتن بود، در دقیقه 65 یکی از نورافکن های استادیوم پاس قوامین خاموش شد و  داور دیدار رای به تعطیلی موقت بازی داد و 25 دقیقه پس از این اتفاق بازی از سر گرفته شد. در آغاز دوباره بازی تراکتورسازی توسط آزادی در دقیقه 74 به گل اول دست یافت تا اولین گل بازی به ثمر رسیده باشد. در 15 دقیقه باقی مانده بازی، سایپا برای جبران گل خورده تلاش هایی را انجام داد اما موفق به زدن گل مساوی نشد تا اینکه تراکتورسازان در دقیقه 91 به گل دوم خود نیز توسط کیانی دست یافته دو بر صفر پیروز این دیدار خارج از خانه شدند.

شرح گل:

محمدرضا آزادی- 74 (سایپا 0-1 تراکتورسازی): روی اشتباه مدافع سایپا، محمدرضا آزادیِ جوان صاحب یک موقعیت عالی شد و با شوتی دیدنی موفق به باز کردن محمدرضا اخباری شد تا تراکتورسازی یک بر صفر از حریف پیش بیافتد.

مهدی کیانی- 91 (سایپا 0-1 تراکتورسازی): مهدی کیانی در واپسین دقایق بازی در حالی که سایپا برای به تساوی انداختن بازی پیش کشیده بود گل دوم تیمش را روی یک ضد حمله دیدنی و پاس تهامی وارد دروازه کرد.