اجرائی کشوری

سایپا 0 – 0 تراکتورسازی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه یک دیدار در تهران برگزار شد که طی آن، مصاف دو تیم سایپا و تراکتورسازی در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل انجامید.

در این مسابقه که از ساعت 16 در ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران برگزار شد، تراکتورسازی به رغم بهره‌مندی از حمایت پرشور هواداران‌شان نتوانستند از پس میزبان خود برآیند و 2 امتیاز دیگر را در راه قهرمانی از دست دادند.

با این نتیجه تیم تراکتورسازی در دومین بازی خارج از خانه خود در نیم‌فصل دوم برابر حریفانش متوقف شد تا روند حرکتی این تیم در دور برگشت یک در میان به صورت برد و مساوی باشد.

از سویی با ثبت نتیجه تساوی در این میدان، تراکتورسازی 34 امتیازی شد اما موقعیتش در رده چهارم به خطر افتاد. این درحالی است که سایپا به لطف تک امتیاز این بازی با 19 امتیاز به رده دهم صعود کرد.

گروه داوری: داور: وحید کاظمی – کمک‌ها: سعید قاسمی و محمد عطایی – داور چهارم: تورج عیوض‌محمدی – کمک داوران خط: حسین زیاری و حسین زمانی/ ناظر داوری: حسن کامرانی‌فر

اخطار: آرمان رمضانی (45)، ساموئل سارفو (52) از سایپا و اشکان دژاگه (53) از تراکتورسازی

سایپا تهران: حامد فلاح‌زاده، ساموئل سارفو، امید خالدی، رضا علیاری، محمد سلطانی‌مهر، رضا اسدی، علی دشتی، محمدرضا سلیمانی (25- پیمان میری (72- رضا جعفری))، معین عباسیان، آرش رضاوند و آرمان رمضانی.
سرمربی: علی دایی

تراکتورسازی: محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی (63- علی عبدالله‌زاده)، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه و آنتونی استوکس (70- ساسان انصاری).
سرمربی: جرج لیکنز