اجرائی کشوری

سایپا 0 – تراکتورسازی0؛ دوئل پرافتخارترین مربیان لیگ برنده نداشت

از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال تیم‌های سایپا تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت 17 روز شنبه در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل انجامید و با این نتیجه شاگردان قلعه‌نویی با خطر از دست دادن صدرنشینی روبرو شدند.

در نیمه نخست این دیدار دو تیم بازی سرد و بی‌روحی را به نمایش گذاشتند، بطوریکه هیچ موقعیتی روی دروازه‌ها خلق نشد و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا تیم‌ها با نتیجه بدون گل به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم قلعه‌نویی دست به تغییر زد و ادینیو را به بازی آورد اما این تعویض کارساز نشد و تراکتورسازی در مجموع بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت تا 2 امتیاز حساس را از دست بدهد.

همچنین سایپا با وجود اینکه برتری محسوسی در این بازی داشت اما نتوانست از موقعیت‌های خود استفاده کند و به تقسیم امتیاز رضایت داد.

با این نتیجه تراکتورسازی 16 امتیازی شده و موقتاً در صدر جدول باقی ماند که در صورت برتری پرسپولیس مقابل نفت، سرخ‌پوشان تبریز جایگاه خود را در رده نخست از دست خواهند داد.

در سوی مقابل نیز سایپا با یک امتیاز این بازی مجموع امتیازاتش را به عدد 8 ارتقا داد اما علیرغم این مسئله با سه پله سقوط در مکان دوازدهم قرار گرفت.

گروه داوری: داور: علیرضا فغانی – کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و میریعقوب حجتی

اخطار: فرزاد حاتمی و محمد نوری از تراکتورسازی و الساندرو از سایپا

سایپا: الساندرو فلیپ، سیامک کوروشی، سجاد مشکل پور، حامد شیری، سعید لطفی، مهدی بدرلو (علی قلی زاده)، امید خالدی، روزبه شاهعلی دوست، مهدی ترابی، غلامرضا رضایی و مسعود حسن زاده.
سرمربی: حسین فرکی

تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محسن بنگر، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، سینا عشوری (لوسیانو ادینیو)، محمد نوری، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی.
سرمربی: امیر قلعه نویی