اجرائی کشوری

ساكت: تكليف قلعه‌نويي با سپاهان تا 2 روز آينده مشخص مي‌شود

مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: ماندن يا نماندن قلعه‌نويي در سپاهان تا 2 روز آينده مشخص خواهد شد… محمدرضا ساكت در مورد تمديد قرارداد بازيكنان اين تيم اظهار داشت: در جلسه روز گذشته كه با حضور حسيني، رئيس هيأت مديره سپاهان و بنده برگزار شد، توافق مالي با محرم نويدكيا براي فصل جديد بر اساس مقررات سازمان ليگ صورت گرفت و اين بازيكن متعصب سپاهان با توجه به اهميت حضور قدرتمند تيم در ليگ برتر و آسيا اعلام آمادگي كرد و قرار شد با تمام وجود تيم را ياري كند.
وي ادامه داد: كاپيتان سپاهان به عنوان پرچمدار اين تيم نشان داد كه موقعيت، جايگاه، آينده و حضور قدرتمند سپاهان براي وي تا چه اندازه اهميت دارد. وي فارغ از هرگونه مسأله‌اي با توجه به اهتمام مسئولان باشگاه براي حفظ مجموعه، نشان داد كه تا چه اندازه غيرتمندانه با اين مسير هماهنگ است.

ساكت در مورد اينكه آيا روند قدرتمندانه سپاهان در آسيا با توجه به مشكلاتي كه در راه حفظ بازيكنان اين تيم وجود دارد، حفظ خواهد شد، گفت: بازيكنان سپاهان بايد قدر و ارزش خود را بدانند. مجموعه تيم اعم از كادرفني و بازيكنان هارموني كامل براي حضور قدرتمند در تمام عرصه‌ها را دارند و بستر براي موفقيت و حتي قهرماني در آسيا براي آنها فراهم است.
وي افزود: آنها براي اينكه شخصيت برتر فني‌شان را نشان دهند، نبايد به هيچ وجه تأمل كنند و بايد قدرتمندانه همراه سپاهان تا آخر حضور داشته باشند.
مديرعامل سپاهان در مورد اينكه قانون جديد به اين تيم ضربه نمي‌زند، تصريح كرد:‌ هيأت رئيسه و بنده بارها با فدراسيون در اين مورد صحبت كرده‌ايم و از مسئولان فوتبال الزام و ضمانت كامل را خواستار شديم. اميدواريم آنها بتوانند تعهد قاطعي كه به ما داده‌اند را به صورت جدي اجرا كنند و كوچك‌ترين تخطي را امسال در اين زمينه شاهد نباشيم.

ساكت ادامه داد: سال گذشته سال ارشاد بود، اما امسال بر اساس اعلام مسئولان فدراسيون فوتبال سال الزام است. بر همين اساس تضمين خواستيم و آنها هم براي رعايت قانون ضمانت دادند. هرچند كه نقدهايي به اين قانون داريم، اما چون تضمين دادند اميدواريم آن را به خوبي اجرا كنند.
مديرعامل باشگاه سپاهان درمورد تداوم حضور امير قلعه‌نويي در سپاهان گفت: در حال مذاكره هستيم و تا يكي دو روز آينده تكليف اين موضوع هم مشخص مي شود.
وي همچنين در مورد بازگشت عمادرضا به تيم اصفهاني يادآور شد: براي بازگشت اين بازيكن عراقي به سپاهان در حال بررسي هستيم و به زودي در اين زمينه تصميم نهايي گرفته خواهد شد.
ساكت در پايان خاطرنشان كرد: هواداران سپاهان نگران نباشند، چراكه همه اهتمام هيأت مديره و شركت فولاد مباركه بر حضور قدرتمند سپاهان در تمام عرصه‌هاست.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید