اجرائی کشوری

سازمان لیگ آزادگان باید مثل AFC بر تیم های لیگ یک نظارت کند

کفاشیان:امیدوارم در سال آینده هیچ تیم لیگ یکی تعلیق نشود… رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در جلسه سازمان لیگ آزادگان با تشکر از زحمات این سازمان رقابت های لیگ های پایه ، یک و دو و سه را در فصل گذشته مطلوب دانست.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، کفاشیان گفت: فصل گذشته فصل کم تنشی برای لیگ آزادگان بود و سازمان لیگ آزادگان جلسات موثر ، خوب و پربازدهی برگزار کرد.
وی ادامه داد: در لیگ یک باید بسیاری از باشگاههایی که ضوابط ای اف سی را ندارد، اقدام به ارتقای امکانات و زیرساخت ها کنند تا در صورت صعود به لیگ برتر بتوانند مجوز حضور را پیدا کنند.
من معتقدم که سازمان لیگ آزادگان هم مثل ای اف سی باید بازدیدهایی در مقاطع زمانی مختلف برای ارتقای سطح زیرساخت ها باشگاههای لیگ یکی داشته باشد.
کفاشیان با اشاره به استقلال ارکان مختلف فدراسیون گفت: سیاست فدراسیون فوتبال در چند وقت گذشته استقلال ارکان آن مثل سازمان لیگ برتر ، سازمان لیگ آزادگان و همچنین سازمان لیگ برتر فوتسال است و همچنین تمام تلاش فدراسیون برای این است که تشکیلات سازمان های زیرمجموعه فدراسیون مستقل باشد.
وی در پایان گفت: امیدوارم که در سال آینده باشگاه های زیرمجموعه سازمان لیگ آزادگان شفافیت مالی داشته باشند و هیچ تیمی به علت بدهی تعلیق نشود تا تیم های خوب و ریشه دار و با سازمان به لیگ برتر صعود کنند. در واقع سیاست سازمان لیگ آزادگان باید این باشد که از نابودی تیم ها جلوگیری شود.