اجرائی کشوری

زماني که خواستيم بازي کنيم 10 نفره شديم

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازي خوبي در اين ديدار انجام نداديم اما زماني هم که خواستيم خوب بازي کنيم 10 نفره شديم… آلفردو کاسيميرو پس از باخت سه بر دو تيمش مقابل شهرداري تبريز، در جمع خبرنگاران افزود: 10 نفره شدن تيم، تمام تاکتيک هاي تيمي ما را بر هم زد و آنطورکه بايد نتوانستيم در ميدان بازي کنيم.
وي اضافه کرد: در دقايق پاياني بازي نيز ضربه پنالتي اعلام شده به نفع تيم ميزبان، شيرازه تيم ما را بر هم زد و تمامي عوامل دست به دست هم دادند تا ما نتيجه اين بازي را واگذار کنيم.
کاسيميرو با انتقاد از عملکرد برخي از بازيکنانش، افزود: در اين بازي دو سه بازيکن در حد انتظار ظاهر نشدند که ناشي از فشار رواني و استرسي بود که از بي تجربگي آنها در ليگ برتر حاصل شده بود.
وي با بيان اينکه مساوي مي توانست نتيجه عادلانه اي براي اين بازي باشد، اظهار داشت: شهرداري در اين بازي بهتر از صنعت نفت نبود و هر دو تيم پاياپاي با هم جنگيدند.
وي خاطر نشان کرد: صنعت نفت به رغم دير بسته شدن و نبود هماهنگي در بين بازيکنان، در ليگ برتر خواهد بود و اهدافش را با جديت دنبال خواهد کرد.
ديدار تيم هاي فوتبال شهرداري از تبريز و صنعت نفت از آبادان از هفته پنجم رقابت هاي ليگ دسته برتر باشگاه هاي کشور، با نتيجه سه بر دو به سود شهرداري ميزبان خواتمه يافت.