اجرائی کشوری

رئیس سازمان لیگ آزادگان هشدار داد

بهروان: تیم هایی که بدهکار باشند حق شرکت در قرعه کشی را ندارند… غلامرضا بهروان-رئیس سازمان لیگ آزادگان از برگزاری قرعه کشی رقابتهای لیگ یک ،دو و سه طی روزهای سوم،چهارم و پنجم مرداد ماه خبر داد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون ،وی در این باره گفت: روز دوشنبه سوم مرداد ماه در هتل اکادمی ملی فوتبال،قرعه کشی رقابتهای لیگ دسته یک ،چهارم مرداد ماه قرعه کشی لیگ دسته دوم و روز چهارشنبه پنج مرداد ماه قرعه کشی لیگ دسته سوم انجام می شود.
وی در ادامه گفت:با توجه به زمان اعلام شده به باشگاهها در مهلت نقل و انتقالات و پرداخت حق عضویت اعلام می کنم ،باشگاههایی که تا زمان اعلام شده بدهی هایشان را به اشخاص حقیقی و حقوقی چه در فصل گذشته و چه د رفصل جاری پرداخت نکرده اند ،حق شرکت در قرعه کشی را نخواهند داشت.باید این باشگاهها با هماهنگی سازمان لیگ ازادگان،مراجعه به کمیته انضباطی و امور مالی فدراسیون ،نسبت به تعیین و تکلیف پرونده خود اقدام کنند و پس از تسویه حساب از کمیته های مربوطه ،می توانند نسبت ثبت مدارک قانونی در هیات فوتبال استان مربوطه ومتعاقبا سازمان لیگ آزادگان اقدام کنند.
وی در پایان گفت:مبالغ حق ثبت نام تیمهای لیگ یک 50 میلیون تومان، تیم های لیگ دو 25 میلیون تومان و تیم های لیگ دسته سوم 8 میلیون تومان است.ضمن اینکه حق عضویت باشگاههای لیگ یک 10 میلیون تومان و برای هر کدام از بازیکنان واعضای کادر فنی هر نفر 600 هزار تومان است.در لیگ دسته دوم حق عضویت باشگاه 2 میلیون تومان و برای هر کدام از بازیکنان واعضای کادر فنی هر نفر200 هزار تومان است.
در لیگ دسته سوم نیز حق عضویت هر باشگاه 200 هزار تومان و برای هر کدام از بازیکنان واعضای کادر فنی هر نفر20 هزار تومان است.
لازم به ذکر است، پایان فصل نقل و انتقالات لیگ دسته یک 3 شهریور ماه، لیگ دسته دوم 7 شهریور ماه و لیگ دسته سوم 13 شهریور ماه است.ضمن اینکه پایان زمان تحویل مدارک به سازمان لیگ آزادگان برای لیگ یک تا پایان وقت اداری هفتم شهریور ماه،لیگ دسته دوم تا پایان وقت اداری 12 شهریور ماه و لیگ دسته سوم تا پایان وقت اداری 16 شهریور ماه است.
رقابتهای لیگ یک در تاریخ دهم شهریور ماه، لیگ دسته دوم 14 شهریور ماه و لیگ دسته سوم 20 شهریور ماه آغاز خواهند شد.