روابط عمومی ریاست فرهنگی گزارش تصویری

دیدار رئیس هیات فوتبال استان با مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی عصر امروز (یکشنبه) با حضور در دفتر ایوب بهتاج، مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی انتخاب وی به این پست را تبریک گفته و در مورد وضعیت فعلی فوتبال استان با مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان به بحث و گفت و گو پرداخت.

در این دیدار صمیمانه رحیم علمی، نایب رئیس، ژاله بهمنی، امور بانوان، محمدرضا تقیون، مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی و صمد عباسقلی زاد طلوعی، مسئول پشتیبانی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی هم حضور داشتند.

ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از حضور اهالی هیات فوتبال در اداره کل ورزش و جوانان رشته فوتبال را یکی از رشته های محبوب و نیاز به توجه در استان دانست. وی با اشاره به اهمیت فوتبال پایه پیگیری هایی را نیز در مورد وضعیت بازیکنان رده های سنی استان در سطح ملی داشت که جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان با معرفی نفرات ملی پوش استان در رده های سنی مختلف از توجه ویژه هیات فوتبال استان به این مقوله خبر داد.

در ادامه این دیدار نیز ژاله بهمنی توضیحاتی را در خصوص فوتبال بانوان استان و وضعیت این بخش ارائه کرد و ایوب بهتاج نیز از علاقه اداره ورزش و جوانان برای پیشبرد اهداف هیات فوتبال در این خصوص خبر داد.