اجرائی کشوری

ديدارهاي حساس دو نماينده فوتبال تبريز در ليگ دسته يك

از سری مسابقات لیگ دسته یک – هفته بیست و چهارم تيم هاي گسترش فولاد و ماشين سازي، دو نماينده فوتبال تبريز ديدارهاي حساسي را در این رقابت ها با حريفان خود دارند. در اين هفته از رقابت ها كه با انجام 14 ديدار و به صورت همزمان برگزار مي شود، دو نماينده فوتبال تبريز، دوم ارديبهشت ماه رو در روي حريفان خود قرار مي گيرند.
تيم فوتبال گسترش فولاد يكي از اين نماينده ها، در اين هفته ديدار حساسي با تيم رده انتهايي سپيدرود رشت دارد؛ چرا كه اين تيم با پيروزي در اين بازي مي تواند خود را به عنوان يكي از مدعيان گروه ب معرفي كند.
اين تيم با توجه به بردي كه در هفته گذشته مقابل آلومينيوم هرمزگان كسب كرد به صعود به ليگ برتر اميدوارتر شد.
مس سرچشمه كرمان و آلومينيوم هرمزگان دو تيم رقيب گسترش فولاد براي صعود به ليگ برتر در اين هفته ديدار سختي پيش رو دارند و هر دو در خارج از خانه به ترتيب به مصاف تيم هاي شيرين فراز كرمانشاه و نساجي مازندران مي روند.
اين بازي فرصتي است تا تيم گسترش فولاد تبريز فاصله امتيازي خود با مس سرچشمه را كاهش دهد و از آلومينيوم هرمزگان پيشي گيرد.
گسترش فولاد در ديدار رفت با نتيجه يك بر صفر مقابل سپيدرود رشت به برتري رسيده و هم اكنون با 39 امتياز از 23 بازي در رده سوم جدول گروه ب قرار دارد.
مس سرچشمه با 44 و آلومينيوم هرمزگان با 41 امتياز تيم هاي اول و دوم اين گروه هستند.
تيم فوتبال ماشين سازي ديگر نماينده تبريز در اين هفته بازي حساسي مقابل فولاد نطنز دارد.
اين دو تيم در جدول رده بندي گروه الف در همسايگي يكديگر قرار دارند و هر دو تيم با 27 امتياز در رده هاي يازدهم و دوازدهم جدول جاي گرفته اند.
ديدار اين دو تيم نيز همزمان با ديگر ديدارها، ساعت 16.30 روز جمعه اين هفته برگزار مي شود که محل برگزاری مسابقه بین دو تیم گسترش فولاد و سپیدرود رشت در زمین اختصاصی بنیان دیزل و مسابقه بین دو تیم ماشین سازی و فولاد نطنز در چمن مصنوعی شهرداری برگزار می شود.
اگر ماشين سازي بتواند در اين بازي خانگي سه امتياز بازي را بگيرد حداقل مي تواند بالاتر از تيم فولاد نطنز و رده يازدهم قرار گيرد اما در غير اين صورت خطر سقوط به ليگ پايين تر، اين تيم را تهديد خواهد كرد.
ديدار رفت اين دو تيم با نتيجه مساوي يك بر يك خاتمه يافته بود.