اجرائی کشوری

دوستي: از اقصي نقاط كشور در تيم نوجوانان بازيكن داريم

سرمربي تيم فوتبال نوجوانان گفت: از اقصي نقاط كشور بازيكنان بسيار خوبي در تيم نوجوانان حضور دارند… به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، علي دوستي در مورد آخرين اردوي تيم نوجوانان عنوان كرد:با توجه به اينكه تيم هاي ذوب آهن و سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان و نفت آبادان ديدارهاي نهايي مرحله رفت و برگشت مسابقات كشوري را برگزار مي كنند و پس از اين رقابت ها كار اصلي ما آغاز مي شود و به دليل برگزاري اين رقابت ها اردو را تعطيل كرده ايم.

وي افزود: از بعداز ظهر هفتم تير اردوي جديد آغاز خواهد شد و در اين اردو با بازيكنان اصلي تمرين خواهيم كرد.ديروز جلسه اي با كفاشيان و ترابيان داشتيم و قرار شد با توجه به اينكه محصص در كره جنوبي است رايزني انجام شود تا اردويي 10 روزه در كره جنوبي برگزار شود و چند ديدار دوستانه داشته باشيم.البته هنوز اين اردو قطعي نشده اما به نظر من مقدماتش بايد فراهم شود.

سرمربي تيم نوجوانان ادامه داد:50 درصد اسكلت اصلي تيم ما از همان چهارتيمي است كه به مرحله نهايي رسيده اند ولي از اقصي نقاط كشور بازيكنان بسيار خوبي هم در تيم نوجوانان حضور دارند.

وي در پايان گفت: بايد براي تيم هاي ملي پشتوانه سازي كنيم و به اين دليل كه در حال حاضر بازيكنان بي تجربه زيادي در رده نوجوانان داريم بايد كارهاي پايه اي و آموزشي زيادي را روي آنها انجام بدهيم.ضمن اينكه مربيان پايه در كشور در حال زحمت كشيدن هستند و ما بايد از آنها هم كمك بگيريم. در اردوهاي اخير ما سعي كرديم هم كاراصلي خودمان را پيش ببريم و هم اينكه استعداديايي انجام دهيم چراكه فرصت استعداديابي در استان ها به دليل اينكه اعلام شد آمادگي اش را ندارند براي ما از دست رفت.