جوانان

دعوت از امیر ابراهیم زاده و علیرضا افخم به اردوی آماده‌سازی برای مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، اسامی نفرات منتخب از میان بازیکنان حاضر در 2 تورنمنت چین و تاجیکستان جهت شرکت در اردوی آماده‌سازی از سوی حسین عبدی اعلام شد.

پس از شرکت 2 گروه از بازیکنان حاضر در اردوهای تیم نوجوانان در 2 تورنمنت چین و تاجیکستان و بررسی سطح فنی و عملکردی آنها در شرایط مسابقه‌، دور جدید اردوهای این تیم از روز سه‌شنبه 22 مرداد در مرکز ملی فوتبال آغاز می‌شود.

به این منظور اسامی 33 بازیکن از سوی سرمربی تیم نوجوانان به شرح زیر اعلام شد:

آذربایجان شرقی: امیر ابراهیم زاده، علیرضا افخم
اردبیل: حسین فتحی
اصفهان: مسیح مرادی، مهران نفری، صادق صالحی، سبحان نادری، علی فرهادی
تهران: نیما نعمائی، مهدی محمدی، ارشیا حاتمی، امیرحسین ثقفی، محمدجواد عبداله زاده، محمدرضا صلاحی، فردین بحری، علیرضا کرمی، یاسین جعفری، سینا قاسمی، سجاد خادمی، سبحان کمالوند، ارشیا کریمی، یادگار رستمی، محمدرضا کوشکی، فرجام جمال، امیرحسین ریوندی، آریا حسینی فرد، آرین عسگری
خوزستان: ایمان دانش
فارس: علی اکبر رنجیر
کردستان: خالد روحانی
کرمان: سجاد گل محمدی
گیلان: سام قلی زاده
اتریش: آرین کمالی

بازیکنان دعوت شده باید ساعت 14:00 روز دوشنبه (21 مرداد) با حضور در مرکز ملی فوتبال خود را به کادرفنی تیم معرفی کنند.

لازم به توضیح است، نخستین تمرین تیم نوجوانان از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 22 مرداد برگزار می شود و نشست تشریح برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتبال نوجوانان نیز پیش از شروع تمرین با حضور سرمربی تیم از ساعت 9:15 به مدت 30 دقیقه برگزار خواهد شد.

نمایندگان محترم رسانه‌های گروهی جهت پوشش خبری این نشست و متعاقب آن تهیه گزارش از تمرین تیم فوتبال نوجوانان می‌توانند از ساعت 9:00 صبح روز سه‌شنبه (22 مرداد) در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال و پس از اتمام این نشست، جهت تهیه گزارش تمرین از ساعت 10:00 در زمین شماره یک حاضر شوند.