اجرائی کشوری

در تراکتورسازی می مانم/ مدیرعامل جدید تا ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد با وجود جدایی ناصر شفق از سمت مدیرعامل این باشگاه همچنان به فعالیت خود در جمع سرخپوشان تبریزی ادامه خواهد داد… فراز کمالوند: براساس گفتگوهایی که با مسئولان استان آذربایجان شرقی داشتم آنها از من خواستند در کنار تیم تراکتورسازی باشم و همچنان در این تیم فعالیت کنم. با این شرایط من همچنان در خدمت مجموعه تراکتورسازی و مردم تبریز خواهم بود و تیم را برای حضور در لیگ برتر آماده می کنم.

وی ادامه داد: تمرینات ما از روز گذشته در شهر تبریز آغاز شده است و تا ۱۰ روز دیگر برای برپایی اردو آماده سازی به تهران خواهیم آمد. با توجه به کمبود زمان تا آغاز مسابقات لیگ برتر، فرصت برپایی اردو در خارج از کشور را ندارم و مراحل آماده سازی تیم در داخل کشور دنبال می شود.

سرمربی تیم فوتبال تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این پرسش که “چرا تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات حضور پررنگی دارد؟”، گفت: یکی از دلایل کم فروغ بودن ما در فصل نقل و انتقالات تغییرات مدیریتی باشگاه است. با این حال هنوز دیر نشده و می توانیم تیم قدرتمندی را برای فصل آینده آماده کنیم.

وی با تایید مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با چند بازیکن از جمله میثاق معمارزاده و محمد نصرتی افزود: تا روز جمعه با برخی از نفرات مورد نظر خود به توافق رسیده و قرارداد امضا خواهیم کرد.

کمالوند در خاتمه تصریح کرد: فکر می کنم ظرف ۴۸ ساعت آینده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی معرفی شود و امورات باشگاه با جدیت توسط مدیرعامل جدید دنبال شود.