اجرائی کشوری

درخشان: براي بقا مي‌جنگيم اما نمي توانم معجزه كنم

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: ما به سقوط فكر نكرده و براي بقا مي‌جنگيم اما من نمي‌توانم معجزه كنم و بايد بازيكنان بيشتر همت كنند… حميد درخشان پس از تساوي 2 بر 2 شهرداري تبريز برابر سايپا عنوان كرد:‌ بازي خوبي انجام داديم و موقعيت‌هاي زيادي به وجود آورديم اما متأسفانه نتوانستيم از آنها استفاده كنيم. بازيكنان ما تمركز لازم را نداشتند و از فرصت‌ها به خوبي استفاده نكردند. فلسفه فوتبال اين است كه اگر گل نزني گل دريافت مي‌كني.
وي ادامه داد: ما در 45 دقيقه دوم بازي خوبي انجام داديم اما بازيكنان سايپا به دنبال وقت‌كشي بودند و فقط زير توپ مي‌زدند. ما موقعيت‌هاي زيادي به وجود آورديم اما توانستيم تنها 2 گل به ثمر برسانيم.
سرمربي شهرداري تبريز درباره شايعات موجود بين كادر فني و علي كريمي اظهار داشت: واقعاً تعجب مي‌كنم كه شما چنين برداشتي مي‌كنيد. اگر بازيكني را در دقيقه 60 به ميدان مي‌آوريم دليلي نمي‌شود كه بين او و كادر فني مشكلي وجود داشته باشد. من در چند ديدار علي كريمي را از ابتدا به ميدان بردم و صلاح ديدم كه در اين ديدار او را به عنوان بازيكن تعويضي به ميدان ببرم.
وي افزود: گاهي اوقات مربي بازيكن خود را روي نيمكت مي‌نشاند تا در شرايط حساس وي را وارد زمين كند. برخي اوقات بازيكن مي‌تواند پس از وارد شدن به ميدان تأثير خود را بگذارد. ما در اين ديدار بازي خوبي انجام داديم و تعويض‌هاي خوبي نيز داشتيم و مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم كه متأسفانه چنين امري رخ نداد.
درخشان درباره شرايط تيمش در ليگ برتر اظهار داشت:‌ هم‌اكنون تيم‌هايي مانند استيل آذين، سايپا، نفت، راه آهن و… از ما فاصله نگرفته اند و امتيازهاي نزديكي داريم. ما بايد تلاش كنيم تا خود را از آنها جدا كنيم و به فكر پيروزي باشيم تا در حاشيه امنيت قرار گيريم. هم‌اكنون ما در بحرانيم و امكان دارد هر اتفاقي رخ دهد. بايد به فكر پيروزي خودمان باشيم نه نتيجه ساير رقبا.
وي عنوان كرد:‌ من در تمرينات كارهاي اختصاصي و ويژه‌اي براي گلزني مهاجمان و هافبك‌هايم انجام مي‌دهم و اين بازيكنان هستند كه بايد در زمين بازي تمركز بالايي داشته باشند و فرصت‌ها را به گل تبديل كنند.
درخشان يادآور شد: ما تمام تلاش خود را براي بقا در ليگ برتر انجام مي‌دهيم و به هيچ عنوان به فكر سقوط نيستيم بلكه تلاش مي‌كنيم در رتبه‌هاي بالاتر قرار گيريم اما من نمي‌توانم معجزه كنم بازيكنان بايد همت و دقت خود را بيشتر كنند.
وي با اشاره به مرخصي 4 روزه براي بازيكنان اظهار داشت: تمرينات خود را از روز چهارشنبه سوم فروردين سال آينده آغاز مي‌كنيم تا براي ديدار در هفته بيست و هشتم برابر راه‌آهن در 11 فروردين آماده شويم.
سرمربي شهرداري تبريز درباره ابراهيم ابرقويي يادآور شد: ابرقويي در بازي حساس برابر پرسپوليس اردوي تيم را ترك كرد و به همين دليل من وي را در اختيار باشگاه قرار دادم. يك بازيكن حق ندارد كه درباره نظر سرمربي و باشگاه اظهارنظر كند. بازيكن بايد هميشه در اختيار تيم باشد. من كلمه ياغي براي او در نظر نمي‌گيريم بلكه مي‌گويم او بايد علاقانه‌تر عمل كند و در فوتبال حرفه‌اي اين مسائل مطرح نيست.