اجرائی کشوری

دبیری تبریز و شهرداری همدان به مرحله بعدی رقابت‌های لیگ مناطق کشور در منطقه شمالغرب صعود کردند

تیم‌های فوتبال جوانان دبیری تبریز و شهرداری همدان به مرحله بعدی رقابت‌های لیگ مناطق کشور در منطقه شمالغرب صعود کردند.
در روز پایانی لیگ مناطق فوتبال جوانان کشور که با حضور 5 تیم به میزبانی مشترک دبیری و گسترش‌فولاد در ورزشگاه شیخ محمد خیابانی تبریز برگزار می‌شد، دو تیم دبیری تبریز و شهرداری همدان جواز صعود را دریافت کردند.
در بازی نخست تیم دبیری تبریز که صعودش به مرحله بعدی این رقابت‌ها مسجعل شده بود، برابر شهرداری همدان قرار گرفته و با سه گل این بازی را واگذار کرد که همین نتیجه سبب شد تیم شهرداری همدان نیز صعود کند.
با این نتیجه بازی تیم‌های مرزنشینان دهلران و گسترش‌فولاد تبریز جنبه تشریفاتی پیدا کرده و برگزار نشد.
بدین ترتیب تیم دبیری تبریز با 9 امتیاز به عنوان تیم صدرنشین صعود کرده و شهرداری همدان نیز با 8 امتیاز تیم دوم جدول شد. تیم‌های گسترش‌فولاد تبریز، مرزنشینان دهلران و تختی نهاوند در رده های بعدی جدول قرار گرفتند.
تیم دبیری تبریز در این رقابت‌ها با سه پیروزی برابر تیم های گسترش‌فولاد تبریز، تختی نهاوند و مرزنشینان دهلران به جمع هشت تیم پایانی این رقابت‌ها راه یافت.
هدایت تیم جوانان دبیری تبریز بر عهده رسول محمدپور بوده و مدیر فنی تیم ناصر باقری و سرپرست جوانان دبیری برعهده هم رحمان یاوران بود.
در مرحله بعدی این رقابت‌ها که در گرگان برگزار می‌شود تیم‌های دبیری تبریز، شهرداری همدان، امید گلستان و ستارگان گرگان در یک گروه قرار دارند.