فوتسال

دبيري تبريز در هفته هجدهم ميزبان منصوري قرچك است

تيم فوتسال دبيري تبريز در ادامه رقابت هاي ليگ برتر و در هفته هجدهم در تبريز از تيم منصوري قرچك صدرنشين رقابت ها پذيرايي خواهد كرد… در برنامه اعلامي از سوي كميته فوتسال فدراسيون فوتبال، 12 تيم حاضر در اين رقابت ها روزهاي پنجشنبه و جمعه اين هفته رو در روي هم قرار مي گيرند و دبيري تبريز جمعه اين هفته در سالن علوم پزشكي ميزبان منصوري قرچك خواهد بود.
تيم فوتسال دبيري تبريز در هفته گذشته دست به كار بزرگي زد و موفق شد تيم گيتي پسند اصفهان را در تبريز با نتيجه سه بر دو مغلوب سازد و در جدول رده بندي تا حدودي براي خود حاشيه امنيت ايجاد كند.
منصوري قرچك نيز در هفته گذشته شش بر دو كيش اير قم را شكست داد و فاصله اش با تيم هاي تعقيب كننده را به سه امتياز رساند.
اگر تيم دبيري در اين بازي نيز بتواند صدرنشين ليگ برتر را نيز شكست دهد نشان خواهد داد كه برد هفته گذشته از روي شانس نبوده بلكه اين تيم اين پتانسيل را دارد كه در رده هاي بالاي جدول نيز جاي گيرد.
دبيري هم اكنون با 18 امتياز از 16 بازي در رده دهم و منصوري با 33 امتياز از اين تعداد بازي در رده نخست جدول رده بندي قرار دارند.
اما تيم گسترش فولاد تبريز كه در اين هفته نيز با قرعه استراحت روبروست با 28 امتياز از 15بازي و پس از تيم هاي منصوري، گيتي پسند و فولاد ماهان در رده چهارم جاي گرفته است.
اين تيم با توجه به كناره گيري آرش بتن قزوين از رقابت ها، در هفته هفدهم نيز استراحت داشت و براي اينكه آمادگي خود را براي ادامه رقابت ها حفظ كند در دبي اردو يك هفته اي خواهد زد.
در ديگر بازي هاي اين هفته كيش اير قم با لبنيات ارژن فارس و صنايع گيتي پسند اصفهان با فولاد ماهان در روز پنجشنبه و علم و ادب سايپا مشهد با فيروز صفه اصفهان و پرسپوليس تهران با شركت ملي حفاري ايران در روز جمعه به مصاف هم مي روند و ديدار راه ساري با آرش بتن قزوين به دليل كناره گيري تيم قزويني برگزار نمي شود.