ریاست

خاکزاد: قرارداد بازیکنان ماشین سازی صبح امروز ثبت شده بود/ چرا پاشازاده از وضعیت تیمش خبر ندارد

دبیر هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: قرارداد بازیکنان تیم ماشین سازی صبح ثبت شده بود و برایم جای تعجب است که آقای پاشازاده چرا تا ساعت 14:00 و زمان کنفرانس خبری از این موضوع بی خبر بود.
علی خاکزاد در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: هیأت فوتبال استان همیشه حامی تیم های استان بوده و از ماشین سازی یکی از نمایندگان استان در مسابقات کشور تا حد توان حمایت کرده ایم.
وی گفت: هیأت فوتبال یک تشکیلات خودگردان است و درآمد هیأت از ثبت قراردادهایی است در این هیأت ثبت می شود و الان باید بگویم بیش از 4 ماه است که حقوق کارکنان هیأت پرداخت نشده با این همه سعی کردیم در انجام امورات هیأت کوتاهی صورت نگیرد.
خاکزاد گفت: باشگاه ماشین سازی از سال های گذشته 75 میلیون و از ثبت قرارداد امسال هم بالای 200 میلیون به هیأت بدهکار است و قرار بود در نیم فصل بدهی سال های گذشته این باشگاه پرداخت شود که متاسفانه تا به امروز هیچ اقدامی در این مورد صورت نگرفته بود.
وی افزود: صبح امروز در تماسی که با حاج جواد ششگلانی داشتیم ایشان گفتند: قرارداد بازیکنان تیم ماشین سازی ثبت شود تا این تیم برای بازی فردا با مشکلی مواجه نشود و آقای ششگلانی با حامد نجفی در مجمع با هم بودند و در حضور آقای کاظم محمودی مدیر تیم ماشین سازی، قرارداد بازیکنان جدید این تیم به همراه قرارداد پاشازاده و محمودی ثبت شده و آقای محمودی تعهد دادند که این قضیه را سریعا حل کنند و تنها قرارداد دستیاران پاشازاده ثبت نشده است.
دبیر هیأت فوتبال استان گفت: برای من جای تعجب است که چرا آقای پاشازاده از وضعیت تیم خود بی خبر است و چنین مطالبی را در کنفرانس خبری عنوان کرده است، هر چند خود آقای پاشازاده هم در این مصاحبه گفته که این مطالبات حق هیأت فوتبال استان است و به نوعی حق را به ما دادند و امیدوارم باشگاه ماشین سازی به جد به دنبال پرداخت بدهی های خود باشد.