اجرائی کشوری

خارج شدن مسابقات پایه از حالت متمرکز به صورت رفت و برگشت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، برابر اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران و با عنایت به عدم برگزاری تعدادی از مسابقات مناطق فصل قبل به دلیل شیوع کرونا ادامه مسابقات این رده ها ضمن بررسی موضوع و به جهت نبود امکانات لازم برای برگزاری مسابقات بصورت مجتمع و بمنظور سلامت و همچنین جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مسابقات مذکور از حالت متمرکز خارج و با توجه به بعد مسافت و منطقه جغرافیایی بصورت رفت و برگشت حذفی برگزار می گردد که گروه بندی و مسابقات آن متعاقباً اعلام و اطلاع رسانی میگردد.

ضمن اینکه تیم هایی که در گروه بندی قبلی قرار گرفته و مسابقات آنها انجام نشده است بشرح ذیل بوده که با توجه به زمان سپری شده، در صورت اعلام آمادگی مجدد در گروه بندی های لحاظ خواهند شد. لذا باشگاه های مذکور اعلام آمادگی در مسابقات را تا تاریخ 99/10/22 به صورت مکتوب اعلام نمایند. بدیهی است عدم اعلام تا تاریخ مذکور بمنزله انصراف از دور مسابقات خواهد بود.

نوجوانان: زاگرس مهاباد- آرتاویل جوان اردبیل- فرابرد زنجان- فراز لاهیجان- یاران فتح تبریز– ذوب آهن اردبیل- آرکافوتبال تبریز– اتحاد قزوین- شهدا شمیران تهران- کیا تهران – سپیدرود رشت- آریا پارس تهران

15 سال: خزر لنگرود – سپاهان گیلان – ذوب آهن اردبیل- نماینده آ. شرقی– زاگرس مهاباد- استیل البرز آق قلا

نونهالان: مقاومت زنجان- سردار بوکان- تراکتورسازی تبریز– اروین خوی- شهباز طلایی زنجان- فولاد میانه