اخبار ویژه تصویری اسلایدی دسته‌بندی نشده ریاست

حضور رئیس سازمان لیگ فوتسال در تبریز

بازدید نمایندگان AFC از امکانات شهرستان تبریز به منظور اخذ میزبانی رقابتهای زیر ۲۰ سال آسیا صورت گرفت.
 لیلا یارمحمدی، دبیر دپارتمان فوتسال درباره بازدید نمایندگان AFC از امکانات شهرستان تبریز گفت: نمایندگان دپارتمان های فوتبال و فوتسال، تشریفات و مسئول استادیوم های کنفدراسیون فوتبال آسیا از روز شنبه بازدید های مختلفی ازسالنهای تمرینی میلاد ، خاوران ، شهروند ، سفیر امید و سالن پور شریفی و علوم پزشکی که برای مسابقات در نظر گرفته شده، امکانات رفاهی، اسکان، هتل ها، رفت آمد تیم ها، مسیر ها و تمامی نکاتی که مربوط به برگزاری مسابقات بود را انجام دادند.
وی افزود: رضایت مسئولین AFC از سالن پور شریفی کاملا مشهود بود و علی کفاشیان، رئیس سازمان لیگ فوتسال و رئیس کمیته فوتسال و فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز با حضور در تبریز به مذاکره با نمایندگان فوق پرداخت.
وی در پایان گفت: قرار است پس از بازگشت گزارش کامل نمایندگان AFC ارائه و در نهایت تصمیم نهایی برای میزبانی ایران گرفته شود که ما منتظر پاسخ خواهیم بود و پس از موافقت اقدامات بعدی برای برگزاری فینال رقابتهای زیر۲۰ سال آسیا را انجام خواهیم داد. یکی دیگر از بحث هایی که در این نشست مطرح شد، تغییر زمان مسابقات به دلیل ماه مبارک رمضان بود که مقرر شد در این خصوص نیز تصمیم گیری و نتیجه نهایی اعلام شود.