ریاست

جواد ششگلانی: جهت گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور تمامی تیمهای شهرستانهای استان مسابقات فوتسال بانوان را برگزار خواهیم کرد.

در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری بانوان هیأت فوتبال استان حاج آقا ششگلانی با اشاره به جذب بخشهای مختلف هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی گفتند … در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری بانوان هیأت فوتبال استان حاج آقا ششگلانی با اشاره به جذب بخشهای مختلف هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی گفتند؛ این امر در برنامه امور بانوان هیأت فوتبال استان قرار گرفته و استار و هماهنگی های اولیه آن صورت گرفته منتهی این قضیه بایستی تا پایان امسال تمام شود تا ما حداقل 5 ، 6 تیم در فوتسال بانوان استان داشته باشیم.
ششگلانی از برگزاری مسابقات استانی بمناسبت گرامی داشت دهه فجر با حضور تمامی شهرستان های استان در قسمت بانوان خبر داد .
ایشان با اشاره به اینکه تمهیدات اولیه آن صورت گرفته و با برنامه ریزیهایی که با اداره ورزش و جوانان استان صورت خواهد گرفت ان شالله بتوانیم استارت برگزاری این مسابقات را در استان بزنیم و برای سال 91 مطمئنا امور بانوان با برنامه ریزیهایی که خانم بهمنی خواهند داشت برنامه های بهتری اجرا خواهد شد.
ششگلانی افزود برای ارتقاء فوتسال بانوان استان بایستی تمامی بانوان علاقمندی خود را نشان دهند و خودشان قضایا را از مسؤولان پیگیر شوند و این یک اصل در برنامه ریزی مدیریتی است که ایجاد امکانات لازمه ان پیگیری است و بانوان باید خود این دغدغه را داشته باشند ، در هر صورت از حضور تک تک بانوان شرکت کننده در کلاس مربیگری تقدیر و تشکر می کنم و ان شاالله در این مدت مواردی را که اموخته اید را بکار کار گیرید و آنها را به بازیکنان که علاقمند به فوتبال و فوتسال هستنر را منتقل نمائید و یقینا خانم بهمنی برنامه ریزی می کنند تا با شما ارتباط مستمر داشته باشند و از وجود شما استفاده کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه این دوره برای اولین بار برگزار شده مطمئنا نواقصی داشته که در برنامه های آتی جبران خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه شهری مانند کلانشهر تبریز در فوتبال کشور در حقیقت جایگاه بخصوصی پیدا کرده طبیعتا این انتظار هست که همچون کلاسهایی که برگزار می شود مشکل حادی بوجود نیاید و برنامه ریزیها بایستی دقیق و استاندارد باشد.
جواد ششگلانی از مدرس دوره خانم مهناز امیر شقاقی که خودشان آذری هستند و علاقه ویژه به استان آذربایجان شرقی دارند تقدیر و تشکر ویزه نمودند و برای ایشان آرزوی موفقیت در کلیه امورات فردی و اجتماعی را کردند چرا که باعث سرافرازی استان آذربایجان شرقی است که همچون ایشان در سطح کشور در زمینه فوتبال فعالیت می کنند.
ششگلانی در پایان سخنان خود از مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان جناب آقای اسبقیان و همچنین آقای ستوده نژاد رئیس اداره ورزش و جوان شهرستان تبریز و آقای عبدی مسؤول ورزشگاه که همکاری ها و هماهنگی های لازم را با هیأت فوتبال استان را داشتند قدردانی نمودند.