جوانان

جلسه هم اندیشی مدیران مدارس فوتبال با حضور رئیس هیأت فوتبال استان

به گزارش سایت رسمی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، با حضور تعدادی از مدیران مدارس فوتبال استان در حضور ریاست محترم هیأت فوتبال استان ، نائب رئیس محترم هیأت فوتبال و مسؤولین کمیته های جوانان، آموزش مربیان و روابط عمومی هیأت فوتبال استان در سالن کنفرانس هیأت فوتبال استان برگزار گردید.

در این جلسه پس از شنیدن نقطه نظرات مدیران مدارس فوتبال ، رئیس هیأت فوتبال استان در بخشی از صحبت های خود اظهار داشتند بیشترین انتظار از مدیران و مربیان مدارس فوتبال در بحث آموزش خروجی است که امیدواریم پس از رد شدن از مشکل ویروس کووید 19(کرونا) بصورت جدی پیگیر معرفی استعدادها باشیم و در کنار برنامه های تمرینی و فنی توجه جدی به بحث برنامه های فرهنگی و اعتقادات و باورهای دینی خود را به فوتبال آموزان آموزش دهیم تا در رده های بزرگسالان دچار بحران فکری نشویم.

جواد ششگلانی گفت :گام درست و حساب شده و بالابردن کیفیت آموزش در مدارس فوتبال نیازمند حمایت است که هیأت فوتبال استان در خدمت شما مدیران فوتبال است.

ششگلانی در خصوص پیشرفت در مدارس فوتبال اعلام کرد: مدیران و مربیان مدارس فوتبال با تشکیل انجمن اولیاء و مشورت گیری با اساتید بزرگوار می توانند در پیشرفت فوتبال موفق عمل نمایند و قطعا مشاوره با هیأت فوتبال استان هم می تواند این موفقیت را صد چندان کند.