اجرائی کشوری

جعفري: سعي مي‌كنيم سقف قرارداد را رعايت كنيم

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز گفت: سعي مي‌كنيم سقف قرارداد را رعايت كنيم و اگر نشد در قالب پاداش پول را پرداخت خواهيم كرد… محمد حسين جعفري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينكه فراز كمالوند دو شرط تسويه حساب با بازيكنان و جذب ليست نفرات درخواستي را براي ماندن در تراكتورسازي عنوان كرده، اظهار داشت: باشگاه تاكنون 70 درصد قرارداد بازيكنان را پرداخت كرده است. اگر به ساير باشگاه ها هم نگاهي بيندازيد مي بيند كه تاكنون هيچ باشگاهي با بازيكنانش تسويه حساب نكرده است.

وي افزود: پرداخت پول به بازيكنان دير و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. كمالوند هم در تراكتورسازي ماندگار است. ما مذاكره با بازيكنان را آغاز كرديم و تا زماني كه قطعي نشود اسمي نمي بريم. همين كه توانستيم با بزرگان وارد مذاكره شويم نشان از بزرگي تراكتورسازي و هدف هايي كه در نظر گرفته ايم، دارد.

مديرعامل تراكتورسازي در پاسخ به اين سوال كه آيا سقف قرارداد را رعايت مي كنند يا خير گفت: تمام تلاش باشگاه اين است كه سقف قرارداد رعايت شود اما اگر قرار باشد با مبلغ بيشتري به توافق برسيم در قالب پاداش براي قهرماني اين مبلغ را مي گنجانيم.