اجرائی کشوری

جاي تعجب دارد كه شهرداري تبريز در رده 16 جدول است

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: تنها تيمي كه ما را تحت فشار گذاشته شهرداري بود و جاي تعجب دارد كه چرا اين تيم در رده 16 جدول قرار دارد… امير قلعه نوعي پس از برد دو بريك تيمش برابر تيم شهرداري تبريز در جمع خبرنگاران، افزود: شانس آورديم كه در اين بازي گل هاي بيشتري نخورديم.
وي در ارتباط با اينكه سپاهان نمايش هميشگي خود را در اين بازي نداشت، اظهار داشت: ما هفت پرواز داشتيم تا از عربستان به تبريز برسيم و بازيكنان كيفيت لازم را نداشتند.
وي ابراز داشت: به سه امتياز اين بازي احتياج داشتيم و با اين برد به رده دوم جدول صعود كرديم ، هرچند دو سه بازيكن كليدي خود را در اختيار نداشتيم.
قلعه نوعي در خصوص پيشنهاد سرمربيگري تيم ملي به وي، بيان داشت: تاكنون چنين پيشنهادي به من نشده و اگر چنين پيشنهادي شود به آن فكر مي كنم.
سرمربي سپاهان در مورد تراكم بازي هاي ليگ برتر و قهرماني آسيا افزود: هر چهار نماينده فوتبال ايران به دليل بي برنامگي هاي فدراسيون فوتبال كه تعطيلات متعددي در ليگ ايجاد كرده بودند تحت فشار هستند و اين به ضرر تيم هاي ايراني است.
تيم فوتبال سپاهان اصفهان با نتيجه دو بر يك ميزبان خود شهرداري تبريز را شكست داد و با 46 امتياز به رده دوم جدول رده بندي صعود كرد.