اجرائی کشوری

تیم گسترش فولاد تبریز مقابل حریفش پدیده خراسان دو بر یک مغلوب شد

تیم فوتبال گسترش فولاد در دیداری خارج از خانه مقابل پدیده خراسان نتیجه را واگذار کرد.

این دیدار که از چارچوب هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر روز پنجشنبه از ساعت 17:30 در ورزشگاه خانگی پدیده مشهد آغاز شد، در نیمه اول توپی از خط دروازه ها رد نشد ولی با آغاز نیمه دوم بازی تیم میزبان بازی بهتری را آغاز کرد و توانست در دقیقه 57 بعد از ایجاد چند موقعیت پی در پی روی دروازه گسترش فولاد، دروازه این تیم را با ضربه رضا ناصحی فرو بریزد.

در ادامه گسترش فولاد کمی بیشتر بر بازی مسلط شد و با سانتر از کنارین و ضربه سر سید محسن مدافع جلو کشیده این تیم در دقیقه 63 بازی را به تساوی کشانده و نسبت به ادامه بازی امیدوارتر شد اما این تیم میزبان بود که روی غفلت و اشتباه مدافعین گسترش فولاد، توسط رضا ناصحی در دقیقه 70 گلزنی کرد تا در نهایت تیم پیروز زمین لقب گیرد و سه امتیاز بازی را ازآنِ خود کند.

قضاوت این دیدار را محمدرضا زاهدیفر بر عهده داشت که مصطفی اکرامی و مهدی سید صالحی از گسترش فولاد و محسن یوسفی از پدیده را با کارت زرد جریمه کرد.

این بازی در دقیقه بیستم نیمه اول به علت بارش شدید باران تگرگ با تصمیم داور چند دقیقه متوقف شد و در ادامه با بهتر شدن شرایط جوی ورزشگاه، از سر گرفته شد.

شاگردان فراز کمالوند با این باخت، جای خود را در صدر جدول تیم برتر در بازی های خانگی را به پدیده واگذار کرده و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم تقریبا غیرممکن شد.