اجرائی کشوری

تیم ملی فوتبال ایران وارد ابوظبی شد

مدیر امور رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد… مدیر امور رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد: تیم ملی کشورمان ساعت 3 بامداد روز سه شنبه به وقت محلی وارد ابوظبی پایتخت امارات عربی متحده شد تا خود را برای دیدار دوستانه چهارشنبه شب برابر روسیه آماده کند.

تیم ایران ساعت 21 شامگاه دوشنبه با 21 بازیکن از طریق دوحه قطر و پس از توقفی دوساعته در فرودگاه این شهر عازم شهر ابوظبی شد و پس از انجام تشریفات فرودگاهی به هتل “روتانا پارک” منتقل گردید. این همان هتلی است که تیم کشورمان مهرماه امسال برای دیدار با تیم ملی برزیل نیز در آن اقامت داشت. بازیکنان تیم ملی که حدود ساعت 5 بامداد به هتل رسیده بودند بلافاصله به اتاقهای خود رفته و به استراحت پرداختند.
خسرو والی زاده افزود: اسماعیل شریفات که بدلیل برخی مشکلات خروجی از همراهی تیم ملی بازماند، قرار است امروز سه شنبه به اردوی این تیم در امارات ملحق شود. ضمنا کریم باقری نیز امروز به ابوظبی می آید تا به کادر فنی تیم بپیوندد.
بازیکنان تیم ملی ساعت 30/14 امروز در جلسه با کادر فنی شرکت می کند و ساعت 19 امشب به وقت محلی یک جلسه در زمین اصلی ورزشگاه بن زاید محل برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و روسیه تمرین خواهد کرد.
دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه ساعت 20 روز چهارشنبه 20 بهمن‌ماه به وقت امارات (19:30 به وقت ایران) در ورزشگاه بن زاید ابوظبی برگزار خواهد شد. تیم کشورمان بامداد پنجشنبه به ایران بازخواهد گشت.