فوتسال

تیم مس سونگون ورزقان در بازگشت به مسابقات لیگ برتر فوتسال به پیروزی خانگی دست یافت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال درحالی برگزار شد که تیم مس سونگون ورزقان در اولین بازی خود پس از تورنمنت‌های آسیایی و جهانی و در نخستین حضور سرمربی جدید خود توانست میهمانش ارژن شیراز را شکست داده و 3 امتیاز را در خانه نگه دارد.

تیم مس با نتیجه 4 بر 2 لبنیات ارژن شیراز را مغلوب کرد تا با مربی سابق خود استارت خوبی داشته باشد.

مهدی جاوید (2 گل)، علیرضا عسگری و محمد شجری برای مس گلزنی کردند و در آن سو نیز رضا جوان‌بخت هر دو گل نماینده شیراز را به ثمر رساند.

با این نتیجه، تیم مس سونگون علیرغم اینکه 13 امتیازی شد اما همچنان در مکان نهم جدول باقی ماند، این درحالی است که لبنیات ارژن شیراز با 8 امتیاز به رده سیزدهم سقوط کرد.

در سایر دیدارهای این هفته و در مهمترین بازی تیم گیتی‌پسند اصفهان در خانه سن‌ایچ ساوه به پیروزی 4 بر 3 دست یافت تا صدر جدول را از این تیم پس بگیرد و تیم‌های شهروند ساری، ستارگان ورامین، مقاومت البرز و فرش آرا نیز از سد حریفان خود گذشتند.

ضمن اینکه جدال تیم‌های حفاری اهواز و سوهان محمد سیما قم نیز درحالی که با برتری 2 بر یک قمی‌ها در جریان بود به دنبال جنجال هواداران حفاری نیمه تمام ماند تا نتیجه این بازی با رای کمیته انضباطی مشخص شود.

گفتنی است، تیم مس سونگون ورزقان در هفته دوازدهم این مسابقات روز جمعه – 22 شهریور ماه – میهمان شاهین شهر کرمانشاه خواهد بود.