اجرائی کشوری

تیم ماشین‌سازی تبریز برای سومین هفته متوالی با نتیجه یک بر یک دست یافت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، سومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر روز جمعه با انجام یک دیدار در تبریز پیگیری شد که طی آن جدال دو تیم ماشین‌سازی تبریز و سپیدرود رشت با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم همچنان در حسرت پیروزی بمانند.

جدال دو تیم راس ساعت 18 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغاز شد و هنوز 8 دقیقه از شروع این بازی نگذشته بود که تیم میهمان توسط حسین ابراهیمی از روی نقطه پنالتی به گل رسیده و یک بر صفر پیش افتاد.

در ادامه شاگردان فیروز کریمی که بازی را از دست رفته می‌دیدند توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقایق انتهایی نیمه اول با شوت زیبای محسن یوسفی بازی را به تساوی کشاندند تا دو تیم در پایان این نیمه با تساوی یک بر یک به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم بازی به صورت متعادل پیگیری می‌شد و توپ در میانه زمین در جریان بود با این تفاوت که هر چه از این نیمه گذشت تیم میزبان بهتر ظاهر شد اما با این حال نتوانست به نتیجه دلخواه خود دست یابد.

ماشین‌سازان که به دنبال هر 3 امتیاز این دیدار خانگی بودند با تعویض‌های کریمی شکل هجومی به خود گرفتند و در دقایق آخر بازی صاحب موقعیت‌های خوبی برای گلزنی شدند که همه آن‌ها توسط دفاع و دروازه‌بان سپیدرود دفع شد تا در نهایت بازی با همان نتیجه یک بر یک به پایان برسد.

با این نتیجه، نماینده تبریز در تساوی‌های یک بر یک خود هت‌تریک کرد تا برای سومین هفته متوالی برابر حریفانش امتیازات را تقسیم کند. در سمت مقابل تیم رشتی نیز اولین امتیازش را در روزی که سرمربی خود را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشت، دشت کرد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال، ماشین‌سازی شهریار تبریز با 3 امتیاز موقتا در رده هفتم قرار گرفت اما سپیدرود رشت با وجود کسب امتیاز در این بازی از انتهای جدول تکان نخورد.

گروه داوری: داور: سیدرضا مهدوی- کمک‌ها: جواد مداح – امیرمحمد داودزاده – کمیل غلامی/ ناظر: رسول فروغی

اخطار: مسیح زاهدی (10) از ماشین‌سازی و میلاد قربان‌زاده (24)، رضا معقولی (43)، مهرداد بایرامی (30) و یعقوب کریمی (94) از سپیدرود

ماشین‌سازی شهریار تبریز: فرناندو دخسوس، محمدحسین کنعانی‌زاده، مسیح زاهدی، سیداحمد موسوی (81 – سیداحمد مهدی‌زاده)، عزیز معبودی، محسن یوسفی، توحید غلامی (68 – حسین ابرقویی)، سیدمحمد خرم‌الحسینی، اسماعیل فرهادی، رضا خالقی‌فر (65 – فرید بهزادی کریمی) و پیمان بابایی.
سرمربی: فیروز کریمی

سپیدرود رشت: کوروش ملکی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، میلاد قربانزاده، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی (85- علیرضا نورمحمدی)، محمدرضا خرسندنیا، رضا معقولی (62 – یعقوب کریمی)، حسین ابراهیمی (71 – امین منوچهری) ، پویا نزهتی و مهرداد بایرامی.
سرمربی: خداداد عزیزی