بانوان دسته‌بندی نشده

تیم فوتسال بانوان شهرداری تبریز قهرمان لیگ استان

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم فوتسال بانوان شهرداری تبریز به مربیگری سرکار خانم محمدنژاد قهرمان مسابقات لیگ فوتسال بانوان استان آذربایجان شرقی شد.

این مسابقات با حضور 13 تیم، هشت تیم ازشهرستانها (مرند الف-مرند ب-ماراویا مراغه – رعد مراغه – هیأت فوتبال میانه- مس سونگون ورزقان ،ارسباران اهر و زرین بال عجب شیر ) و 5 تیم از تبریز (شهرداری تبریز- کوثر تبریز – هلال احمر تبریز- استاد شهریار تبریز و نخبگان تبریز ) که از سوم اسفندماه بمناسبت گرامیداشت شهدای 29 بهمن تبریز در سالن سفیر امید آغاز گردید.

در مرحله اول مسابقات تیمها بصورت دوره ای به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی راه یافتند که بعد از رقابت تنگاتنگ تیم های کوثر – ماراویای مراغه- شهرداری تبریز و هیأت فوتبال مرند به یک چهارم نهایی راه یافتند و نهایتاً بعد از سه هفته رقابت در تاریخ 17 اسفندماه بازی رده بندی و فینال برگزار گردید و تیم کوثر تبریز به مربیگری سرکار خانم نصیرنژاد و به سرپرستی سرکار خانم اعما به مقام سوم رسیدند – تیم ماراویا مراغه به مربیگری سرکار خانم گلعنبری و به سرپرستی سرکار خانم عباسی نائب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند- تیم شهرداری تبریز به مربیگری سرکار خانم سارا محمدنژاد و به سرپرستی سرکار خانم اصغری قهرمان مسابقات لیگ فوتسال بانوان استان شد و کاپ قهرمانی را از دستان نائب رئیس هیأت فوتبال استان حاج آقا علمی دریافت نمود و با افتخار به بالای سر برد.

افتخار گلزن برتر مسابقات به سرکار خانم محدثه الله قلی پور سعید از تیم هلال احمر تبریز رسید تا خانم گل مسابقات شناخته شود.

در این دوره از مسابقات خانم ها اعلائی- عابدی – همایون – بریدی – خیرگو- عبداله زاده – ظفری و فکروند بودند که بعنوان داور یاری گر مسؤولین برگزاری بودند که جای دارد از تک تک عزیزان تشکر و قدردانی نمائیم.

ناظر فنی مسابقات برعهده سرکار خانم پریسا قاسمی بود که در طول مسابقات سنگ تمام گذاشتند تا مسابقات بدون عیب و نقص و فارغ از هر گونه حاشیه ای به اتمام برسد.

مسؤولیت برگزاری این دوره از مسابقات برعهده سرکار خانم سیما علیزاده مقتدر بود که با شایستگی کامل انجام وظیفه نمودند.