روابط عمومی

تیم فوتبال ملی نوجوانان بحرین در مصاف با تیم لبنان با نتیجه دو بر یک به برتری دست یافت.

به گزارش ستاد خبری مسابقات فوتبال نوجوانان مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز، تیم فوتبال نوجوانان بحرین در چارچوب دومین دیدار خود از سری رقابت های فوتبال نوجوانان گروه E مقدماتی قهرمانی آسیا روز جمعه 27 شهریور در مصاف با تیم ملی نوجوانان لبنان به پیروزی  رسید. گل اول این دیدار توسط لبنان را جواد عبدالله در دقیقه 17 به ثمر رساند و در ادامه دو گل بحرین را خالد عبدالله،  دقیقه 39 از روی نقطه پنالتی و دقیقه 54 به ثمر رسید. 
داور ازبکستانی این بازی به دانیل ابوفاخر ، رامی بیحوم و آنتوان جرج از لبنان کارت زرد نشان داد و در سوی مقابل نیز  نواف جاسم از بحرین نیز با ارایه دو کارت زرد در دقیقه 71 ،  از زمین مسابقه اخراج کرد. 
لبنانی ها از ابتدای بازی بر روی دروازه سفید پوشان بحرین فشار آوردند و به گل رسیدند اما در ادامه کار بحرینی ها با ضد حملات خود سرخ پوشان لبنان را غافل گیر کردند و به برتری رسیدند.
تانتاشو ایلغیز و آلیشر آسیموف از ازبکستان و محمد قربانف از ترکمنستان، به ترتیب داور و کمک داوران این بازی بودند.
تیم ملی فوتبال نوجوانان لبنان با این نتیجه و ثبت دو شکست در قعر جدول قرار گرفت و بحرین با سه امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به هند در جایگاه سوم قرار قرار دارد. .
شایان ذکر است،  در همین چارچوب، تیم فوتبال نوجوانان ایران از ساعت 16 امروز مقابل تیم هند قرار گرفته است.
گفتنی است رقابت های فوتبال نوجوانان گروهE مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز از 25 لغایت29 شهریور با حضور تیم های ایران، بحرین، لبنان و هند به میزبانی باشگاه گسترش فولاد برگزار می شود.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید