اجرائی کشوری

تیم شهرداری تبریز در هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل میهمانش آلومینوم اراک در آخرین دقیقه از شکست خانگی گریخت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،از هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور تیم شهرداری تبریز ظهر روز چهارشنبه از ساعت 14:45  در ورزشگاه شهید توانا به مصاف تیم آلومینیوم اراک رفت و در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در نیمه نخست این دیدار شاگردان پناهی با وجود برتری نسبی نسبت به حریف خود موفق به گلزنی نشدند و روی یک ضد حمله این تیم میهمان بود که در دقیقه 20 توسط مقداد اکبرخواه طلسم دروازه‌ها را شکست تا این نیمه با یک گل به نفع آلومینیوم پایان یابد.

اما در نیمه دوم تیم میزبان با تغییراتی وارد زمین مسابقه شد و از همان دقایق نخست فشار زیادی روی تیم حریف ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه پایانی بازی امین شجاعیان از روی نقطه پنالتی گل مساوی را به ثمر رسانده و کار را به تساوی کشاند.

با این نتیجه، شهرداری 5 امتیازی شد اما همچنان در رده هفدهم جدول مسابقات باقی ماند. در سوی مقابل، آلومینیوم اراک با 17 امتیاز و یک پله سقوط در مکان هفتم قرار گرفت.

در پایان هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم‌های فجرسپاسی شیراز و نود ارومیه با 21 امتیاز در صدر جدول حضور دارند و مس رفسنجان و گل ریحان البرز نیز با 20 امتیاز در تعقیب این دو تیم هستند.