اجرائی کشوری

تيم فوتبال ماشين سازي تبريز يک بازيکن برزيلي به خدمت گرفت

سرمربي تيم فوتبال ماشين سازي تبريز از جذب يک مهاجم برزيليايي در اين تيم خبر داد… احد شيخ لاري: “فابيو سانتوس” 29 ساله روز شنبه هفته آينده به تبريز خواهد آمد تا به جمع ديگر ياران اين تيم باسابقه تبريزي اضافه شود.
وي اضافه کرد: اين بازيکن برزيلي هم اکنون در ليگ دسته دوم پرتغال مشغول بازي است و سابقه هفت سال بازي در رقابت هاي ليگ دسته اول و دوم پرتغال و يک سال نيز در دسته اول چين را دارد.
شيخ لاري در مورد اخرين وضعيت تيم فوتبال ماشين سازي تبريز گفت: بازيکنان تيم به سطحي از آمادگي دست يافته اند که اميدوار کننده است و ماشين سازي در دور برگشت با دور رفت تفاوت هاي زيادي خواهد داشت.
وي اضافه کرد: بر مقابل سپيد رود رشت بازيکنان را به اين باور رسانده که مي توانند در هر بازي نتيجه بگيرند و به صعود از گروه خود اميدوار باشند.
وي در پايان از تماشاگران صادق و باوفاي ماشين سازي قدر داني کرد و گفت: سعي مي کنيم با تلاش بيشتر و با ادامه تمرينات منظم تيم را به مکان هاي بالاتر جدول برسانيم و دل هواداران را شاد کنيم.
تيم فوتبال ماشين سازي تبريز که در گروه الف رقابت هاي دسته دو قرار دارد با هشت امتياز از هشت بازي در رده هفتم جدول 9 تيمي قرار دارد.